gLove - rukavice pro dvě ruce, rukavice, která spojuje

Ryze české od návrhářky počínaje, přes výrobu a distributora konče, jedinečné, nadčasové, praktické, hravé i romantické...

8.12. 2010 06:26:27 | móda | Irca

... Umístění v první pětce Nápad roku 2010... Seznamte se, gLove.

Glove gLove

Značka gLove je tu v plné síle již druhou zimu. Nabízí kolekci dětských rukavic i rukavic pro páry. Celé kouzlo spočívá v tom, že rukavice má dva otvory, které umožní aby se ruce obou osob pohodlně spojily. Vyrazit pak můžete jak s dítětem do školky, tak i s „milým“ na procházku. Rukavice z fleecu s antipeelingovou úpravou, která zabraňuje žmolkování, vznikly jako nápad z nutnosti. Udržet dítě v zimě s rukavicemi, aby se nevytrhlo a neuteklo, není snadná věc. gLove umožní malého neposedu pevně držet a přesto neskončit s omrzlými prsty. Navíc se může zabavit vtipnými barevnými obrázky. A protože „starší“ generace nezůstává pozadu, k  „dospělácké“ verzi chyběl jenom krůček.

Dárek pod stromeček i k Valentýnu

Chcete-li překvapit něčím originálním a zároveň praktickým, rukavice potěší nejen maminky a jejich ratolesti, ale také vaše drahé polovičky či zamilované přátele. Dětské gLove jsou chráněné průmyslovým vzorem v celé Evropské unii, výjimečný produkt je tedy u nás zcela unikátní.

Všestranná, všestranný, všestranné

Autorkou i dodavatelkou pro český trh v jedné osobě je Eliška Počarovská, mladá úspěšná podnikatelka, která se, v dobrém slova smyslu, nezastaví před ničím a nápadů má celou řadu.

Za zmínku určitě stojí pivní adventní kalendář. Pokud vám jej donesl Mikuláš, vystačí vám přesně do Štědrého dne. Dalším počinem jsou psí pelíšky, které jsou podstatně levnější než v běžných obchodech, neb směřují přímo z výroby. Velkým hitem jsou i molitanové hrací kostky pro děti.

Zima je tu, tak proč si ji neozvláštnit :-).

gLove video:

REKLAMAREKLAMA