Karl Lagerfeld nafotil kalendář 2011 pro Pirelli

V pátek 3.prosince byl v Moskvě slavnostně představen kalendář Pirelli pro rok 2011. Obsahuje celkem 36 snímků, na kterých pózovali modelové a modelky z projektu "Who is who?" a za objektiv se tentokrát postavil sám Karl Lagerfeld.

6.12. 2010 06:18:21 | móda | Charlotte

38.  vydání kalendáře Pirelli je pro módní zasvěcence jednou z největších událostí vůbec. Měli zde totiž jedinečnou možnost spolupracovat s Karlem Lagerfeldem, který při přípravě kalendáře zastal pozici fotografa a před objektiv postavil světoznámé modelky, mezi které se řadí například Bianca Balti, Freja BEHA Erichsen, Magdalena Frackowiak, Anja Rubik, Abbey Lee Kershaw, Heidi Mount, Erin Wasson, Natasha Poly, Lara Stone, Daria Werbowy nebo Iris Strubegger.

Zatímco Terry Richardson vloni fotil na brazilských plážích a v deštných pralesech, Karl Lagerfeld pracoval výhradně v jeho ateliéru v Paříži.

Kalendář je sestaven z černobílých fotografií a  Karl Lagerfeld do nich promítl svoji velkou vášeň: řeckou mytologii. Modelky na fotkách ztělesňují mytologické hrdiny, kteří se stávají vzorem pro nový styl krásy podle Karla Lagerfelda.

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně