Trance Euphoria 039 - Předvánoční akce

Sedmou Transmission máme úspěšně za sebou, tradiční vrchol podzimu dopadl dobře. Další tradici máme před sebou.

3.12. 2010 07:48:38 | informace | Paya

Paul van Dyk pořádá další klasickou vánoční Vandit Night. V Berlíně se sejde opět mnoho českých fans. A jaké další akce se uskuteční v prosinci?

Party reporty - Co se stalo...

Transmission Warm-Up - 5.11.

Zahřívací kolo letošní Transmise obstaral sympatický holandský DJ San a jeho krajané, duo W&W. V line-upu nechyběl ani populární domácí projekt BonTrip. Mecca zažila skvělou noc!
podívej se na party info

Transmission #7 - 6.11.

Jediná čistě domácí halovka západního střihu posedmé úspěšně odehrála svou úlohu nejlepší české trancové party. I kdyby se nyní objevila nějaká konkurence, jen těžko ji bude dotahovat.
tip: přečti si report

Qlimax - 27.11.

Společnost Q-Dance ví, jak na to. Letošní Qlimax na arnhemském fotbalovém stadionu GelreDome se opět zařadil mezi parties roku. Tentokrát se ho navíc zúčastnilo mnoho Čechů.
tip: prohlédni si fotky

Co se ještě dělo

13. listopadu shlédl vyprodaný holandský komplex Jaarbeurs ve městě Utrecht světovou premiéru gigantické show Armin Only - Mirage. Mezi patnácti tisíci partypeople nechyběl ani náš fotoreportér Langy, takže exkluzivní fotky z Buurenova devítihodinového setu si můžeš prohlédnout zde. V České republice se pak uskutečnily ještě dvě klubovky se zahraniční DJskou hvězdou. V pražské Roxy na akci A Night In Wonderland upoutal Jerome Isma-Ae, na pardubické akci Space Flash 2 zahrál holandský deejay Sied van Riel. V obou případech se o support postarala česká trancová královna LayDee Jane.

Party tipy - Co se chystá...

Original - 4.12.

Ano, je to tak, bláznivý anglický showman Judge Jules se vrací do Prahy! Stane se hlavní hvězdou akce v luxusním klubu SaSaZu a po jeho boku nebude chybět například X-Press 2.
tip: přečti si rozhovor s Judge Julesem
podívej se na party info

Czech This Future #7 - 10.12.

Kumulativní oslava narozenin v režii skupiny H&P Promotion tentokrát v klubu Touster na Palmovce nabídne DJs SmallMagus, Majklhauske, TiGi, Alexx van den Berg, Zooropa a MileStorm.
tip: prohlédni si fotky z minulého dílu
podívej se na party info

Vandit Night - 18.12.

Nejklasičtější možné schéma: vánoční trhy, německá metropole, Paul van Dyk. A oslava jeho 39. narozenin. Hlavním hostem vánoční Vanditky tentokrát bude Francouz Dan Marciano.
podívej se na party info
tip: přečti si report z loňského ročníku

A ještě rychlé tipy

Ještě dvě české klubovky před Vánoci přivítají zahraničního trancového DJe. Do ostravského Fabricu můžeš vyrazit za ruským mladíkem Artym, kterého pochopitelně doprovodí místní legenda Martin Gredner. Party nese název Evolution Special. Ve večer konání berlínské Vanditky potom v Praze na narozeninové party zahraje autorský projekt jedné z posledních hymen Trance Energy, holandská sestava Ernesto & Bastian. A bude u toho i Bon Finix. Konečně, další dvě klubovky sice zahraniční erb postrádají, i tak ale budou zajímavé. V brněnském Perpetuu na akci Upstream vystoupí Thomas Coastline a Stepan Bruck, v pražské Mecce na akci Vogue vs Meccamix zase po boku LayDee Jane nebude chybět houslista Michael Hejč.

Party newsy - Co se čeká...

Kam vyrazit na Silvestra? Jako nejzajímavější domácí party se rýsuje akce v ostravském Fabricu, kam zavítá holandský Artento Divini, kterého bude hostit domácí Martin Gredner. V blízkém zahraničí dominuje zejména polská halová party I Love New Year, která láká svým nabitým line-upem v čele se Siedem van Rielem, Ronaldem van Gelderenem a Mennem de Jongem. A kdo by měl chuť vyrazit dále od českých hranic, pro fanoušky harder styles je jako stvořený silvestrovský event v holandském Enschede s názvem Fantasy Island - Winter Wonderland, jehož hlavními hvězdami budou Angerfist, Evil Activities a Zany.

PARTYINFO

Original Mejdan

04.12.2010 SaSaZu, Praha
Live: Beardyman, Mako!Mako, Out of Bounds
DJs: X-Press 2, Judge Jules, Tom Middleton, Robot + Akvamen
Cena: 300 - 350 (předprodej) / 400 / 900 (VIP)
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně