SaSaZu silvestr bude 3D

Jedinečnou audiovizuální show pod taktovkou Novak Collective Dj slibují pořadatelé pro návštěvníky silvestrovské veselice v pražském SaSaZu. Vedle nich se představí např. i Da Fresh.

2.12. 2010 13:51:24 | | pop84

Chcete dostat do SaSaZu 31.prosince zdarma? Je tu pro vás šance v tombole. Pokud se totiž chystáte na páteční Club Fest (3.12.) na Výstavišti v Holešovicích, máte možnost.

Podpořte klub SaSaZu a využijte speciální silvestrovskou nabídku! Když se zastavíte u baru klubu SaSaZu a dáte si drink za 99,- a více korun, dostanete lístek do tomboly. Všechny lístky budou ten večer slosovány a deset výherců dostane vstupenky na SaSaZu SILVESTR - 3D Disco SaSaZOO journey to year 2111 zdarma!
Ti, kteří nevyhrají, mohou s lístkem z tomboly zakoupit do 10.12.2010 v kanceláři klubu SaSaZu zlevněný lístek za 1000,- Kč, tedy se slevou 299,- Kč. Zlevněný lístek si můžete po celou dobu trvání Club Festu zakoupit i přímo na místě od našich hostesek.

Silvestr v klubu SaSaZu - první 3D Disco v Čechách
Klub SaSaZu přináší poprvé do Čech jedinečnou audiovizuální show s plátnem o rozměrech 12 x 3m, na kterých pod taktovkou Novak collective DJ a VJs z Londýna proběhne jejich 3D show na oslavu nového roku 2011. Každý návštěvník dostane 3D brýle a nejnevšednější den letošního roku ožije v plném proudu. Uprostřed klubu vyroste digitální „strom života“, těšit se můžete na mladého androida, který se stane průvodcem večera, řadu hudebních evergreenů i nejmodernějších tónů, plný bar a „skvělej mejdan“. Průřez hudební scénou bude doplněn nejnovějšími video technologiemi, světly a vynikajícím zvukem.

NOVAK 3D DISCO™ GLASTONBURY 2010 SAMPLER from Novak Collective on Vimeo.

PARTYINFO

3D Disco SaSaZOO Journey to Year 2111

31.12.2010 SaSaZu, Praha
DJs: 3D Novak Collective Disco, Da Fresh, Femme 2 Fatale, John Culter, Roger Venzent
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně