Apokalypsa The Bells: Tak jak bylo?

A teď pravidelné ohlasy z naší redakce: co se povedlo a co moc ne?

22.11. 2010 06:13:46 | ankety & názory |

Langy: Po organizační stránce je určitě co zlepšovat

Od mé poslední návštěvy ještě v Bobycentru, uběhl už nějaký ten pátek, a tak jsem byl tedy zvědavý, jak se organizátoři poperou se svojí "novou" Apokalypsou na brněnském výstavišti. Po vizuální stránce docela povedená záležitost, spousta laserů, poměrně dost osvětlená stage, takže v prostorách velké haly žádná zbytečná tma. Po hudební stránce jsem byl také spokojený. Nejlepší výkony pro mě předvedli určitě Mills a Varela. Dále společné vystoupení Adventa s Industrialyzerem a Rachmad také velmi solidní. Ale abych jen nechválil. Hned po příchodu na akci jsem měl večer docela dost pokažený tím, co se dělo u šaten. Tohle prostě nechápu. Po tolika letech pořádání akcí u nás není pořadatel stále schopný zajistit normální provoz šaten tak, aby to fungovalo? Davy lidí, kteří se jeden na druhého mačkali, protože u šaten ve vstupní hale byly pouze dva malé odbavovací pulty?

Blondeemonic: Potěšily ceny i výběr na barech

Jak bylo na 33. díle? Vůbec se mi na tuhle party kvůli horečce nechtělo, přesto jsem podle plánu vyrazila mrknout, jak bude BVV vypadat protentokrát. Line up doslova našlapaný zvučnými jmény mě od Pascala až po ViperaXXL mile překvapil. Noc plná zajímavých výkonů, neshledala jsem nic, co by mě hudebně znudilo. Umístění stage i tribun dalo pavilonu P úplně novou rozhodně kladně působící tvář, avšak z vystupujících vyzdvižených bezpečně X metrů nad parketem jsem opět často s trochou štěstí zahlédla jen hlavy. Ozvučení proti minulému dílu krom drobností na skvělé úrovni. Pokles cen na barech i sortiment-paráda. Celkově pro mě jedna z nejvydařenějších Apokalyps.

HilfeD: Myslím, že dobrý!

S tímto ročníkem Apokalypsy jsem byl celkově spokojen. Pascal Kleiman ukázal, jak je šikovný, Steve Rachmad ukázal, že umí dobře hrát a drsně se u toho tvářit. Dále mě potěšili The Advent & Industrialyzer, jen jsem od nich čekal ještě trochu víc. Jeff Mills převedl fajnový výkon. Mega fronta u šaten mě naštěstí minula, hodilo by se více odpadkových košů, i když lidi budou házet na zem odpadky pořád. Minulý rok se mi intra DJů líbila více. Celkově však akce byla hudebně dobře vyladěná od začátku do konce.

Greenshit: Škoda, že jsem odpadl celkem brzo

Do Brna jsem vyrazil s časovou rezervou, abych stihl zahajující duo S+S, ale počasí a série bouraček na D1 tomu nepřály. Při obhlídce prostoru potěšila místa na sezení i rozmanitá nabídka nápojů i jídla. Co určitě bylo zbytečné, je brzký začátek akce, bohatě by stačil start kolem 20:00, prostor se do té doby plnil opravdu volně. Ceny na barech přiměřené, fronty na pánském WC snesitelné. Častým problémům akcí - šatnám - jsem se naštěstí vyhnul. Výtka snad za zvuk, který byl optimální jen na některých místech. Jen škoda, že jsem odpadl celkem brzo a přišel jsem o ranní hudební výplach :-).

Zarko: Povedená halovka

Po celkem dlouhé době jsem se vrátil na půdu BVV a nelituji. Líbilo se mi celkové rozložení prostoru v hale. Bylo dost místa, jak pro tance chtivé lidi, tak pro ty již znavené. Nechyběla zóna se stolními fotbálky, čí stánek, kde si člověk mohl ubalit cigárko. Výkony DJs hodnotím kladně. Nejvíce asi set Jeffa Millse, byť mě některé jeho části úplně nebraly. Ceny na barech se daly překousnout, až na vodu za 45 Kč. Díky spoustě známých hodnotím tuto akci jako podařenou.

Holy Jay: Od soumraku do úsvitu

Bavil jsem se. Moc dobře. Asi nejvíc mě, dle očekávání, rozštípli The Advent s Industrialyzerem. Ceny na barech byly (tam kde bylo třeba) stlačeny pod magických padesát. Takže vcelku spokojenost. A energie? Ta mi vydržela přesně do šesté hodiny, kdy jsem s úsměvem na rtech a zběsilými beaty v zádech mohl přenechat prostor těm, kteří to mají rádi tvrdě. Co se kvality nastavení zvukového aparátu týče. Já vám nevím. Chvílemi to v něm hučelo jako v úle, chvílemi hrál dobře. Celkově mě to ale nijak výrazně neurazilo.

Předseda: Zase o level výše

Přidáním dalších tribun, laviček a pohodlných křesílek se zvýšil počet míst k sezení. Přibyly stánky s jídlem, spousta fotbálků a kvalita vzduchu (tedy pokud si přede mne nesedl nějaký náruživý kuřák) byla dost slušná. To všechno udělalo prostor útulnějším. Zvuk byl, hlavně ze začátku, parádní. K ránu to bylo horší. Hlavně v oblasti pravých tribun, kde se z beden linulo nepříjemné praskání. Na barech se čekalo relativně krátce. A až na to, že k ránu byl docela problém sehnat nealko, odcházel jsem velmi spokojen…

PARTYINFO

Apokalypsa The Bells

19.11.2010 BVV, Brno
DJs: Jeff Mills, Steve Rachmad, Cristian Varela, The Advent & Industrialyzer (live), Pascal Kleiman, Murphy, Fernanda Martins, Viper XXL, Jerry aka Gehringer, Misa Salacova, Spiriakos + Steen, Jay Beck
Cena: 399 - ? (předprodej) / 699 / 999 (VIP)
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně