Penélope a Mónica Cruz pro Biaggini

Dvě krásné ženy - herečka Penélope Cruz a její sestra Mónica se staly tvářemi švýcarské módní společnosti Charles Vögele.

19.11. 2010 12:14:28 | móda | Butterffly

Pro dceřinou značku Biagginy vytvořily svou vlastní kolekci, která nese jejich hlavní přednost a to je přírodní a jednoduchá krása.

Jejich oblečení můžete nalézt v kolekci Biagginy Violett, která byla představena 3. listopadu na zahajovacím večeru Charles Vögele. Kolekce se skládá z vysoce kvalitního oblečení, které ztělesňují ženu samu. Modelky předvedly asi 40 outfitů, které zahrnovaly i dlouhé večerní róby nebo drobné koktejlové šaty. Paleta barev se skládala z černé, sytě červené, zelené, modré i sněhově bílé. Vedle krásných šatů se také objevily lehké letní oblečky, které jsou vyrobeny z lněných materiálů, nejjemnější bavlny, úpletů s příměsí viskózy a materiálů s příměsí hedvábí. Pro léto sestry vybrali odstíny meruňkové, šedivé a tělové barvy. Oblečení si budete moci zakoupit na jaře příštího roku.

Generální ředitel společnosti Charles Vögele se k této spolupráci vyjadřuje takto: „Je naším  obrovským úspěchem, že velvyslankyněmi značky Biaggini se stanou dvě světoznámé herečky - Penélope a Mónica Cruz. Velice nás těší, že v těchto dvou umělkyních získáváme dvojici, jejíž šarm, energie, životní postoje a zběhlost v módě dokonale ladí se společností Charles Vögele.“ 

Linky:

REKLAMAREKLAMA