Transmission Future Cities: Tak jak bylo?

Letošní díl jedné z posledních tuzemských halovek je minulostí. Mimochodem, už za pár dní nás čeká Apokalypsa a stejně jako loni bude zajímavé srovnání obou akcí.

8.11. 2010 06:23:27 | ankety & názory |

Lwice: Města budoucnosti

Tak jsem se zúčastnila již sedmého dílu Transmission. K hodnocení - myslím, že se vůbec nemáme za co stydět v porovnání se zahraničními parties. Skvělá laser show, úžasná intra, super téma "Future Cities" a vše doladěno s ohňostroji a ohni. K tomu všemu spousta známých a skvělé DJ výkony, a tak můžu s klidem říci: skvělá akce, kterou jsem si já - a věřím, že nejenom já - skvěle užila :-).

Paya: Další povedená halovka

To, že United Music umí eventy pořádat, je už všem českým partypeople jasné. Daří se jim to s čím dál větší samozřejmostí, chybiček je čím dál méně. Klady jsou naopak nesporné.

Naprosto skvělé byly i tentokrát projekce Vision Impossible. Intra a lasery super. Nejlepší DJský výkon podle mého názoru podal Sander van Doorn, nad očekávání zahrál Andy Moor.

Borisek: Transmission nezklamala

Jak loni, tak i letos mě Transmission nezklamala. Posílený soundsystem, spolu s nespočtem světelných a pyroefektů dokázal, že pořadatel umí udělat skvělou párty. Line up seděl přesně na míru lidem a každý si tu našel to svoje. Jediná věc co mě asi zklamala bylo to, že celému letošnímu Transmissionu chyběl jednotný příběh, který by celou akci provedl od začátku, až do konce. Příště se snad zadaří více.

Langy: Loňský ročník se mi líbil více

Včerejší Transmission hodnotím opět jako nejlepší českou halovou párty. Po organizační stránce jsem nezaznamenal žádné problémy, ale musím se přiznat, že loňský ročník se mi líbil o něco více.

Hudebně samozřejmě i letos perfektní záležitost a nej set večera pro mě dvojice W&W. Parádní zakončení.

Gizmo: Poprvé jsem měl opravdu bradu dole

Tak další Transmission za námi. U akcí s více pokračováními je obvyklé, že se pořadatelé snaží s každým novým pokračování přinést něco nového a překonat předchozí díl. V tomhle ohledu by mě dost zajímalo, jak chtějí příští rok překonat světelnou show – poprvé jsem měl (v Čechách) opravdu bradu dole. Po organizační stránce tak není naprosto co vytknout… Snad obligátní záchody a "ve špičce" šatny. Hudebně bylo taky dobře, tak snad zase za rok.

xPress: Party roku?

Letošní Transmission opět splnila představy fanoušků, a stala se tak jasným kandidátem na párty roku. Organizace bez chyb, výborná světelná show včetně nezbytných pyroefektů a line up, který vyhovoval snad každému. Bylo vidět, že UM umí svoje eventy pořádat a je zárukou kvalitních party.

PARTYINFO

Transmission Future Cities

06.11.2010 O2-Arena, Praha
DJs: Sander Van Doorn, Markus Schulz, Andy Moor, Simon Patterson, W & W, Boom Jinx, Jaytech, Vision Impossible VJs
Cena: 790 - 1.290 (předprodej) / 1.390 / 3.500 - 4.600 (VIP)
REKLAMA



REKLAMA