Mrkni se na line upy pro 44. týden

Transmission, na Flédě bude Magion a z dalších klubovek i warm up na Apokalypsu. Tak vybírej!

5.11. 2010 07:58:30 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

5.11. 2010

JZD Promotion Night

Praha, ST.YX

21.00 - Zimmer + X-basse
23.00 - Peter Pea
00.30 - X-basse + Zimmer
01.45 - Papioil

5.11. 2010

Magion

Brno, Fléda

22.00 - Kellys + Click Joe
01.00 - Oskar Offermann + Edward

5.11. 2010

Shadowbox @ Roxy

Praha, Roxy

22.00 - 2K + Sweg
23.00 - Rudeboy
00.00 - Danoo
01.00 - Deadly Viperz (Akira + Anakin)
02.00 - Syncopix
03.30 - Bifidus Aktif
04.30 - Koogi
05.30 - konec

2nd
22.00 - Deadly Viperz (Akira + Anakin)
00.30 - 2K
01.30 - Panorama
03.00 - Sweg
04.00 - konec

5.11. 2010

The Awakening

Praha, Cue

20.00 - Japetto
22.00 - Tektonic
00.00 - Japetto
02.00 - Tektonic
04.00 - Japetto

5.11. 2010

This is My House

Hradec Králové, Axor

21.00 - Morrison
23.30 - Don Marquez
01.00 - Neo
03.00 - Don Marquez

5.11. 2010

Warm up Apokalypsa

Pohořelice, Gemini

21.00 - James Haste + Adam Suizo
22.20 - Black Fox + LS Dos (live)
23.00 - Orbith
00.00 - Phil Albedo
01.00 - Jerry
02.00 - Luke Carson
03.00 - Mec Martyn
05.00 - konec

6.11. 2010

Bass Energy White 2010

Praha, Midnight Diamond Club

22.00 - Thonic
00.00 - Maverick
02.00 - Martez Ortega
04.00 - Frankie

6.11. 2010

Canna Mana

Plzeň, Neurotech

20.00 - Bombash
21.00 - Scary
22.00 - Lazykokos + MC Bushmasta
23.00 - Damalistik
02.00 - Mad Kriiiska
03.00 - Bombash + Kumšt

raggajungle Neutral-cafe stage
20.00 - Pandacius + Agressor
22.30 - Vargas
00.00 - Ocsi
01.30 - Feyder
03.00 - Jahrider
04.30 - Wlastaman

canna neutral-vip & chill out
19.00 - workshopy, tiskoviny, growshop Mladý Pěstitel
20.00 - film Konopné Pašije + diskuze s Janou Budařovou
21.00 - filmy, dokumenty + debata
22.00 - workshopy, tiskoviny, growshop Mladý Pěstitel

6.11. 2010

Fifthy Element

Pardubice, Hobe

21.00 - Max Breaker + Full Cycle
22.00 - Winyl + Alah + mc Bombicz
00.00 - Katcha
02.00 - Winyl + Alah

6.11. 2010

Progressivesession.net vs Techhouse.cz

Praha, Roxy

22.00 - Brady + Next
01.30 - Tazz + Biodan
05.00 - konec

6.11. 2010

Transmission Future Cities

Praha, O2-Arena

20.00 - Boom JInx
21.00 - Jaytech
22.00 - Andy Moor
23.30 - Markus Schulz
01.15 - Sander van Doorn
03.00 - Simon Patterson
04.30 - W & W
06.00 - konec

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně