Skank Brand... když se krása mísí s kvalitou...

Se zajímavými značkami v severských zemích se v poslední době roztrhl pytel.

5.11. 2010 07:58:34 | móda | Charlotte

Ta, kterou vám hodláme představit dneska, je v České republice unikátem mezi značkami. Je o kvalitním oblečení a je fantastická. Skank Brand nás naprosto okouzlila...

D.A.N.C.E.

Už jste někdy tančili na fesťáku tanec zvaný „Skank“? Že ne? A co třeba pogo? Věřím, že to už vám něco říká .. Tanec, který laici nazývají „pogo“ a který se ovšem správně jmenuje „Skank“, je přesně to, co vyvádíme na hudebních akcích typu Mighty Sounds. Pokrčíme se, nahodíme blažený úsměv, poskakujeme a vyhazujeme jednu nohu před druhou a k tomu dáváme do rytmu hudby ruce před sebe.

Švédská kvalita

A protože k tomuto veselému tanci, který je plný svobody, potřebujeme pohodlné oblečení, rozhodl se jeden Švéd navrhnout kolekci inspirovanou právě Skankem. Tomas Björken zkrátka už nechtěl tančit v usedlých uniformách z nekvalitního materiálu a protože trh nic jiného nenabízel, rozhodl se přijít se svojí vlastní kolekcí. Píše se rok 2003 a Tomas otevírá svůj obchod se Skank oblečením ve Stockholmu.

Skank Brand aka módní hit

Čas plyne a Tomas po pár letech proniká na světový trh. Stává se ikonou švédské módní scény, jeho obchod ve Stockholmu se rozšiřuje o další pobočku v Uppsale a o další pobočky po světě - nakupovat jeho oblečení můžeme dnes například v Holandsku, Japonsku, Německu, Švýcarsku, Polsku a - díky Bohu! :-) - od července 2010 i v České republice.

Takže co se skrývá pod značkou Skank Brand?

Sportovci i nezávislí umělci oceňují filozofii brandu - progresivita a kreativita, ničím nevázané myšlení a život prožitý „na plný pecky“. Skank reprezentuje svět, kde jde ruku v ruce design a vyjádření rebelské osobnosti.

Kvalita se zde potkává s precizním zpracováním, nadčasové kusy oblečení podtrhuje praktické využití.
Veškeré zboží Skank Brand je vyrobeno v Číně v pečlivě vybraných továrnách, které jsou v pohledu na zacházení s lidmi a s přírodou zajedno se samotnými tvůrci oblečení. Švédský tým pravidelně kontroluje úroveň ohleduplnosti výroby vůči přírodě a celý výrobní proces splňuje velmi přísné normy.
Obrovským potěšením je pro nás fakt, že jsou všechny kusy oblečení vyrobeny ze 100% bavlny (čili si je na sebe může obléknout kdokoliv včetně alergiků, astmatiků a ekzematiků). Bavlna, která je zde použita, se v životě nesetkala se škodlivými materiály, proto na kůži působí jako hedvábí a je vhodná i pro nejcitlivější typ pokožky.

Pro tělo luxus a pro oči..?

Tým Skank Brand samozřejmě nedbá pouze na to, aby oblečení lahodilo kůži, ale i o to, aby se líbilo. Zde se skutečně není čeho bát - výběr oblečení je široký a vybere si každý. Značka je sice nejvíce vyhledávána skejťáky a snowboardisty (ti oblečení Skank Brand vyhledávají především díky pohodlnosti, kvalitě a příjemnému materiálu), ale nosit ji může každý. Oblečení má různobarevné a originální potisky, které člověka nijak nezaškatulkují, poskytují mu maximální svobodu a pohodlí. Ať jste skejťáci, rockeři, clubbeři či žijete výhradně sportem, Skank Brand vám má pořád co nabídnout.
Kde nakoupit?

E-shop www.skankbrand.cz je vám k dispozici  i se 14denní zárukou spokojenosti. Žhavou novinkou shopu je rozšíření sortimentu i o dámské oblečení.

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně