Trance Euphoria 038 - Vrchol sezony

Trancoví fans se dočkali, sedmý díl vlajkové lodě společnosti United Music je zde. Transmission zdaleka zastíní ostatní podzimní události a stane se dějištěm dalšího triumfu trance music na území ČR. Hlavními hvězdami budou Markus Schulz a Sander van Doorn.

3.11. 2010 11:05:49 | informace | Paya

Trance Euphoria 038 - Vrchol sezony

Foto: Předseda

Party reporty - Co se stalo...

SoulGate #5 - 15.10.

V brněnském Favále na pátém díle série SoulGate zahrál anglický DJ Darren Tate alias DT8, dále jeho krajan Ben Gold a slovenský host ReOrder. Na akci nechyběl ani český DJ F1D0.
podívej se na party info

Halloween Night - 27.10.

ZooTeam zorganizoval zase jednu velmi povedenou akci, v rámci které se v pražském Tousteru představili talentovaní Hellman, Sandeagle, Beyond Infinity a samozřejmě i sám Zooropa.
podívej se na party info

Moor Music 001 - 29.10.

Ostravský Fabric hostil rezidentní party anglického deejaye Andyho Moora, kterého doprovodil Londýňan Mat Zo a domácí Martin Gredner. Zahrál si i Ringo a Voy-Tech.
podívej se na party info

Co se ještě dělo

Ostravský Fabric hostil v říjnu ještě jednu zajímavou party. Na akci Trance Session, která oslavila 5 let své existence, dostal prostor Ronny K., Slovák Eddie Sender i Ital Manuel Le Saux.

Party tipy - Co se chystá ...

Transmission Warm-Up - 5.11.

Není úplně obvyklé, aby do trojice nejdůležitějších parties nadcházejícího měsíce pronikla nějaká zahřívací party, ovšem tentokrát je to jinak - do pražské Meccy v předstihu dorazí holandská dvojka W&W a doplní ji při tom třetí Holanďan DJ San a český projekt BonTrip.
tip: přečti si rozhovor s DJem Sanem
podívej se na party info

Transmission #7 - 6.11.

Událost podzimu je zde a s ní světová osmička Markus Schulz, světová dvanáctka Sander van Doorn, světová osmadvacítka Simon Patterson, světová dvaatřicítka Andy Moor a dále projekt W&W, Boom Jinx, Jaytech a VJs Vision Impossible. To vše v nejlepší české hokejové hale.
tip: přečti si report z loňského ročníku
podívej se na party info

Qlimax - 10.11.

Holandský hardstylový svátek podzimu hostí opět slavná fotbalová aréna GelreDome Arnhem. V line-upu figurují populární Brennan Heart, Technoboy, Psyko Punkz, Wildstylez, Zatox, ale také hardcorové hvězdy Endymion a Evil Activities. Mikrofonem bude opět vládnout MC Ruffian.
tip: prohlédni si fotky z loňského ročníku
podívej se na party info

A ještě rychlé tipy

V listopadu se v českých klubech uskuteční i další zajímavé parties. Druhým dílem bude pokračovat série Resonance, do pražského klubu Velbloud zamíří především tranceři. Mezi vystupující DJs budou patřit talentovaní Andrew Mallet, Hellman, Sandeagle nebo F1D0. Den před státním svátkem pražská Roxy pořádá novou rezidentní akci Michala Poliaka s názvem A Night In Wonderland, na které zastihnete českou trancovou královnu LayDee Jane, ale také německého deejaye Jerome Isma-Aeho nebo domácího P@ca. Konečně, zajímavý večer slibuje pardubický AFI Palace, který se stane dějištěm druhé epizody seriálu Space Flash. I na této party si budete moci poslechnout LayDee Jane, tentokrát ovšem zahraničním hostem bude holandský Sied van Riel. Česko zastoupí například Chris Sadler.

Party newsy - Co se čeká...

Pokud jste si během posledních tří let oblíbili sérii narozeninových parties Czech This Future, kterou pořádá H&P Promotion ve spolupráci se ZooTeamem a na které dostávají jistě vítaný prostor pro sebepresentaci mladí čeští DJs, zapište si do diáře datum 10. prosince. Ten večer se totiž sedmý díl CTF vrátí do pražského Tousteru a přivítá kromě rezidentních techtrancových DJs Tigiho a Alexxe van den Berga a full-on psytrancového Zooropy rovněž drum’n’bassového mága SmallMaguse, hardstyle/hardcorového DJ MileStorma a Majklhauskeho, který konečně dostane adekvátní prostor a představí se hned dvakrát. Přijďte a pomožte znovuvytvořit fantastickou atmosféru, kterou je seriál CTF tak pověstný!

PARTYINFO

Transmission Future Cities

06.11.2010 O2-Arena, Praha
DJs: Sander Van Doorn, Markus Schulz, Andy Moor, Simon Patterson, W & W, Boom Jinx, Jaytech, Vision Impossible VJs
Cena: 790 - 1.290 (předprodej) / 1.390 / 3.500 - 4.600 (VIP)
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně