Mrkni se na line upy pro 43. týden

Moor Music ve Fabricu, Versus O´seex vs Sonne Edition v Mersey... Tak vybírej!

29.10. 2010 07:57:44 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

29.10. 2010

Jitka Charvátová aka JI

Hradec Králové, LaPutika

20.30 - Crazy Helena
21.00 - Narcotic Fields
22.00 - JI & Mother Ducks
23.00 - Crazy Helena

29.10. 2010

Mastermix Live!

Brno, 7. Nebe

21.30 - Arco
23.30 - Andrea Fiorino + eL Jay (zpěv + sax)

29.10. 2010

Moor Music 001

Ostrava, Fabric

21.30 - Ringo
23.30 - Martin Gredner
01.00 - Mat Zo
02.30 - Andy Moor
04.30 - Voy - Tech
06.30 - konec

29.10. 2010

Roast Beat

Vsetín, Bunkr

21.00 - PaKo DJs (Kotlyk + PapiOil)
23.00 - Side9000
00.30 - Junior
02.00 - Ibe + Astroboj
03.30 - Styrax
05.00 - konec

29.10. 2010

Rush Hour Special!

Brno, Exit

21.00 - Free Gate + CJ JJF
21.40 - George S
22.10 - Carl Reins
22.40 - James Haste + Adam Suizo
23.20 - Jonathan van Reed
23.50 - Stepan Bruck + Vyrys
00.30 - Typhone
01.00 - Deepress
01.30 - Phil Albedo
02.30 - Reaky
03.40 - Skais
04.20 - Marcel de Valerio
05.00 - konec

29.10. 2010

Techno Wars

Kuřim, Escape

21.00 - Mark Smith
22.00 - Voodoo Piet
23.00 - Matimur
00.00 - Scorn
01.30 - Dazy + Wolf

29.10. 2010

Tune Da Bass Resurrection

Vyškov, U Prcka

20.00 - Rasta Fidli
21.00 - Sulthan
22.00 - Pawouk + Matchek
00.00 - Pixie
01.30 - Soldik
03.00 - Poprskh
04.00 - ?

29.10. 2010

Versus O´seex vs Sonne Edition

Brno, Mersey

21.00 - Wally D
22.00 - Mildee
23.00 - Karloss
00.00 - Hydrophonic
01.30 - Lucasch
02.30 - Wally D
03.30 - Mildee + Karloss
04.30 - final battle

30.10. 2010

Abstrology Halloween

Praha, The Cristal Club

22.00 - Michal Frost
00.00 - Matt De La Peet
02.00 - Gabriel Progressium
04.00 - afterparty

30.10. 2010

B-day

Písečná u Jeseníku,

19.00 - 2NIne
21.00 - Index
22.30 - Kwasar
00.00 - You2
02.00 - Crackenn
03.30 - FL_son
05.00 - P.S.
06.00 - NTK

2nd
19.00 - Pitrysek
21.00 - Pypka
23.00 - liFE
01.00 - Prooser
02.30 - Cmeen
04.00 - Zdářa
05.30 - Růža
06.30 - P.S.

30.10. 2010

Need 4 Beat

Žilina, Real Pub

20.00 - LaKiRi
21.00 - sNk
22.00 - Milanese D
23.00 - Peter Duin
00.30 - Martin Michniak
02.00 - Iaro Slaus
03.00 - konec

30.10. 2010

Platinum Sound

Olomouc, Metro-Chill-out-Club

22.00 - Carl King
23.00 - Zlatomil
00.30 - Toomuch
02.00 - Oli_N
03.00 - Pete White

30.10. 2010

Rehab

Praha, Mecca

23.00 - Danny Mathew
00.30 - Martin Gredner
01.30 - Nesquik
03.00 - Ozzy
04.30 - Danny Mathew

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně