Laurent Garnier má nový projekt - L.B.s.

Za projektem vedle Laurenta stojí ještě u nás známý Scan X a dále Benjamin Rippert. A právě nyní vyráží na tour.

21.10. 2010 11:41:07 | informace | pop84

Laurent Garnier má nový projekt - L.B.s.

Co si představit pod L.B.S.? Je toho více, první je nasnadě: Laurent & Ben & Stephane. Další variantou je Live Booth Sessions a poslední Loud Bass & Samples. Použít se dají všechny :)

Na myšlenku zrodu tohoto projektu narazil Laurent během své poslední tour Tales of a Kleptomaniac. "Bylo zřejmé, že po dlouhé době, kterou jsem s tour strávil po velkých akcích a festivalech, přišla chuť se opět vrátit ke kořenům, do klubů a k deskám. Na druhou stranu, představa, že bych byl za gramofony jen sám, nebylo to pravé. Takže proč to nějak nezkombinovat?" říká Garnier.

Výsledkem je tedy projekt L.B.S., kdy Laurent bude stát za gramofony a mašinkami, Ripperta najdeme u kláves a Stephane Dri si stoupne k dalším mašinkám. Laurent by měl mít poměrně volnost v tom, co bude hrát z desek, pánové vedle něj se jej budou snažit vhodně doplňovat :)

"Po 20-ti letech hraní jako DJ bych chtěl to posunout někam dál" dodává Garnier. "Občas mám při pohledu na jiné DJe pocit, že je to moc nebaví, že se při hraní pomalu nudí, že tomu nedávají vše, co by měli. I díky tomu ten nápad s L.B.S.. Věřím, že mě to nakopne v mé další práíci a samotným clubberům to nabídne novou, zajímavou zkušenost."

Jestli se někdy dostanou k nám, to se uvidí. Nynější termíny ukazují na Francii, UK, Holandsko, Belgii. Nejblíž k nám budou pánové v listopadu v Berlíně (Berghain) a Lipsku.
 

PARTYINFO

Live Both Session

22.09.2011 Lucerna-Music-Bar, Praha
DJs: Laurent Garnier + Scan X + Benjamin Ripper (live)
REKLAMAREKLAMA