Trance Euphoria 037 - Podzimní spánek

Česká trancová scéna pokračuje typicky podzimním klubovým tempem, zajímaví DJs ze zahraničí však zavítají jak do Prahy, tak do Brna i do Ostravy. Přesto je znát takový klid před bouří, která nastane s příchodem tuzemského zlatého hřebu, halovky Transmission.

18.10. 2010 08:20:26 | informace | Paya

Trance Euphoria 037 - Podzimní spánek

Party reporty - Co se stalo...

We Are One - 11.9.

Jak často se Vám stane, že vyrazíte na taneční party a roli warm-up DJe zastává aktuální světová jednička podle hlasování DJ Magu? Tak přesně takovou akci uspořádal v Berlíně legendární Paul van Dyk a přizval si k tomu také ikonický projekt Underworld.
tip: přečti si report

3G - 17.9.

Ostravský Fabric zorganizoval další povedenou akci ze série 3G, návštěvníci si chválili zvuk, atmosféru i předvedený výkon hlavní hvězdy, Nica Chagalla z projektu Cosmic Gate. Již tradičně velmi povedený set naservírovala i nejlepší česká trancová deejane, Laydee Jane.
tip: prohlédni si fotky

Syndicate - 2.10.

Jak to vypadalo na čtvrtém ročníku špičkové indoorové party Syndicate, která přilákala tisíce příznivců tvrdších stylů elektroniky? Hlavními hvězdami byli jednoznačně Outblast s Korsakoff, nejlepší atmosféra panovala během live actu Angerfist a zklamal např. Re-Style.
tip: přečti si report

Co se ještě dělo

Brněnské Tee Pee přivítalo první pátek v září party Imagine a zejména pak její headlining projekt Ernesto vs. Bastian z Holandska. Ve dvojici vystoupili ten večer Stepan Bruck s Vyrysem alias E-Motion Brothers. Fotky z akce najdeš zde nebo zde. V osudové datum 11. září na vltavské hladině zazářil mistr Ronski Speed z německého labelu Euphonic. Na parníku Tyrš se totiž v režii www.danceradio.cz uskutečnil druhý ročník party TranceNavigation, jejíž další hvězdou byl domácí talent Thomas Coastline. O 8 dní později v luxusním pražském SaSaZu proběhla akce In Search Of Sunrise #8, kde se v rámci světové tour českým fanouškům představil holandský borec Richard Durand. Oporou v line-upu mu byl jeho rodák Leon Bolier a dále například ostravská stálice Martin Gredner. Poslední pátek v září potom do Pardubic dorazil egyptský projekt Aly & Fila, tedy vlastně DJ Fila, a tuzemské špičky Michael Burian, Michael C a Michal Poliak. Party nesla název Space Flash.

Nejenom trancem je ovšem člověk živ, v září se v České republice objevila mnohá zajímavá jména světového tanečního nebe: Kosheen, Sebastien Léger, DJ Tiësto a David Guetta. Fotky na našem webu naleznete ke každé příslušné party.

Party tipy - Co se chystá...

SoulGate - 15.10.

S pátým pokračováním se série SoulGate vrací do brněnského Faválu. Hlavní hvězdou bude bezesporu Anglán Darren Tate, proslavený mj. projektem DT8. Doprovázet ho bude jeho rodák Ben Gold, třetím zahraničním borcem bude ReOrder. Z Čechů si zahraje např. F1D0.
podívej se na party info

Halloween Night - 27.10.

Psytrancový mág Zooropa pořádá akci v halloweenském stylu za rytmů progressive housu, trancu, full on psytrancu, goa a hardtrancu. Vstup jako obvykle zdarma, za DJský pult se postaví české talenty Hellman, Sandeagle, Beyond Infinity a samozřejmě i samotný Zooropa.
podívej se na party info

Moor Music 001 - 2.10.

Významná návštěva poctí svou přítomností ostravský Fabric. Narozdíl od jara to snad už sopka nepřekazí. Na svou erbovní party dorazí populární anglický DJ Andy Moor. Partnerem v line-upu mu bude Mat Zo a svůj klub bude pochopitelně reprezentovat DJ Martin Gredner.
podívej se na party info

A ještě rychlé tipy

Telegraficky další zajímavé parties: 22. října do Brna na party Energy přijede německý řízek Wippenberg, tentýž den v Praze na Miami Party v SaSaZu zazpívá vokalistka německého projektu Fragma a druhý den v Ostravě v klubu Fabric své umění předvede italský DJ Manuel Le Saux (akce nese název Trance Session, slaví 5. výročí a hrát bude i Ronny K. či Eddie Sender, F1D0 nebo irský producent Marcel Kenenberg).

Party newsy - Co se čeká ...

Jak dopadne hlasování nesmírně populární ankety DJ Mag Top 100 DJs Poll? Už 27. října večer se fanoušci elektronické taneční hudby v londýnském klubu Ministry of Sound z úst ikonického Boy George dozví, zdali počtvrté v řadě zvítězí holandský trancer Armin van Buuren, zdali trůn zpět převezme legendární Holanďan Tiësto, zdali se na vrcholu poprvé ocitne francouzská housová megastar David Guetta, zdali se poprvé vítězem stane projekt v podobě ostrovních Above & Beyond nebo zdali návrat na absolutní špičku zaznamená německá ikona Paul van Dyk. Tolik loňská první pětka. Nebo snad někdo zaútočí ze zálohy?

PARTYINFO

Moor Music 001

29.10.2010 Fabric, Ostrava
DJs: Andy Moor, Mat Zo, Martin Gredner, Ringo, Voy-Tech
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně