Mrkni se na line upy pro 41. týden

Po delší době Technasia a taky techno v Olomouci. V Brně další Tranzistor a v Praze třeba Dupačky. Tak vybírej!

15.10. 2010 07:07:17 | |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

15.10. 2010

Bomb Da Bass

Praha, Storm

20.00 - Markez
21.30 - Blue4
22.30 - Yadel
00.00 - Hanzall
01.30 - Pier
03.00 - C.N.B

15.10. 2010

Born 2 B Live II

Olomouc, 15 Minut

20.30 - Iwosh
22.15 - Dybezz
23.30 - Pavel Faktor
00.45 - Spiriakos
02.15 - Golpe
03.45 - Downcrush

melody room
21.00 - Paul Van Haalen
23.00 - Dixent
01.30 - Nexx
03.00 - Nexx + Nexx
03.30 - Jorge Motinesco

15.10. 2010

Bush

Praha, Roxy

22.00 - Im Cyber
00.30 - Icicle
02.30 - Hybris
04.00 - Panorama
05.30 - konec

15.10. 2010

CzechPoint

Praha, Abaton

21.00 - P.No + Frock
23.00 - Rido
00.30 - X.Morph
02.00 - Sayko
03.30 - One Way

2nd
21.00 - Meela
22.30 - Abu
00.00 - Matoa
01.30 - Kpk
03.30 - Drumstep (live)

15.10. 2010

Decadance Black & White

Praha, SaSaZu

21.30 - otevření klubu
22.00 - P@Co
00.00 - Norman Doray
02.00 - Jic Team Performance
02.00 - Freemasons
04.00 - Chris Sadler
06.00 - konec

15.10. 2010

Dupačky se vrací

Praha, Reston

21.00 - wil-m
22.30 - Peter Pea
23.30 - Beksy
01.30 - Milan Kroutil
03.30 - Peter Pea

15.10. 2010

Let It Beat

Vsetín, 3 Opice

21.00 - Seegeng
00.00 - Astroboj
03.00 - konec

15.10. 2010

SchranzMania

Sadová, Disco Mlejn

21.00 - Black
23.00 - Kesz
00.30 - Marcus De Hard
02.00 - Peca
03.30 - Kesz + Peca

15.10. 2010

Schubfaktor Night

Ostrava, Fabric

22.00 - Bambus Lukhino
00.00 - Mario Ranieri
02.00 - B.UNQ!
04.00 - Robiq
06.00 - konec

15.10. 2010

SoulGate

Brno, Favál

20.00 - K-tie
22.00 - Jonathan Van Reed
23.00 - Reorder
00.30 - Ben Gold
02.00 - Darren Tate
03.30 - Mase
04.30 - F1D0

2nd
20.00 - Moonrise
21.30 - Gat Electra DJs
22.30 - Phil Albedo
23.30 - K.Sandra
01.00 - Lucasch
02.30 - Nois
03.30 - Skais
04.30 - Filip On Fire

15.10. 2010

Too Sexy

Brno, Exit

21.00 - Cuba6
23.00 - CJ Fox
00.30 - Michal Pesina
01.30 - Jeaniss

15.10. 2010

Wash Up!

Praha, Land Car

21.00 - Ollgoy
23.00 - Radio
00.30 - Airto
02.00 - Cubik
04.00 - Sepap

16.10. 2010

Cirkus

Opava, Klub Art

20.00 - Ridee
22.00 - Proud
00.00 - Dkay
02.00 - Koogi
04.00 - Proud

16.10. 2010

DNB Muzejka

Brno, [mju:z]

21.00 - Spool + Musicant
23.00 - Orgy
00.30 - Sayko
02.00 - Ufo

16.10. 2010

Encounters

Brno, Perpetuum

22.00 - Muzzy
00.00 - The Clang Project
01.45 - Roman Rai
03.30 - Muzzy

16.10. 2010

Jump to 27

Plzeň, Watt

20.00 - Mr.Pole
21.00 - Home + Blanco
22.30 - Steen & The Keeper
00.00 - CZScream + Cube
01.30 - Mr.Pole + Nix Fungate
03.00 - Jamal DJs (Jack R + Malda)
04.30 - Drex + Freeman
06.00 - ti nejsilnější :-)

16.10. 2010

Mortal Techno Combat

Raškovice, Hotel Ondráš

20.30 - Radan Just
22.00 - Raa.o
23.00 - Daho + Ginger
01.00 - Nemesys
02.00 - No:on

16.10. 2010

Night Shift

České Budějovice, Fabrika

20.00 - George Lieb
21.30 - Robert Minelli
23.00 - Mr. Point
00.30 - D´Niel
02.00 - Luppi Clarke

16.10. 2010

Sound Machine vol. 2

Vsetín, Bunkr

21.00 - John Massive
22.30 - Peter Damage
00.00 - Electribe
01.30 - Nois
03.00 - Martini

16.10. 2010

Switch

Litomyšl, Heaven Music Club

21.00 - Morrison
00.00 - Hozzy
03.00 - Looky

16.10. 2010

Technasia Bude!

Soběslav, Paluba

21.00 - Waxwork
22.30 - Tráva
00.30 - Chris Sadler
02.30 - Steen + Spiriakos
04.30 - Reznyk
06.00 - konec

16.10. 2010

Techno Special Vinyl Edition

Hodonín, Metro

20.00 - Syas
22.00 - Konny
01.00 - Liner

16.10. 2010

Tranzistor Repete

Brno, Fléda

21.00 - W.Dj
22.30 - Javas
00.00 - Peter Pea
01.30 - Fedor
03.00 - HaWran
04.30 - Tranzistor Allstars

16.10. 2010

Vibrator

Praha, Roxy

22.00 - Hausaggregat
00.00 - Tvyks
01.30 - Boy 8-Bit
03.00 - Tvyks
03.30 - Kristee
05.30 - konec

REKLAMA
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně