David Guetta si v Praze převzal platinovou desku a v zákulisí se rozpovídal!

Rave.cz měl jako jediný server možnost být u toho!

6.10. 2010 09:14:21 | life style | Borisek

David Guetta ze soboty na neděli v noci se svojí show téměř zbořil pražskou Tesla Arenu, ale kromě svého vystoupení ho zde čekala i další velmi příjemná povinnost. Byla mu předána platinová deska za prodej jeho posledního alba!

Už je to více než rok, co David Guetta vydal výtečné album "One Love", které obsahuje obrovské množství tanečních hitů. Pecky jako "Memories", "When Love Takes Over", "One Love", "Sexy Bitch" nebo aktuální "Gettin' Over You" se poslední měsíce držely na nejvyšších příčkách všech předních domácích hitparád, což se velmi pozitivně odrazilo i na výborném prodeji zmíněné desky. Album "One Love" se nepřetržitě již celý rok pohybuje mezi padesáti neprodávanějšími tituly u nás a lze očekávat, že ani po víkendovém vystoupení Davida Guetty v Praze tomu nebude jinak.

David Guetta v rámci svého aktuálního světového turné přivedl v Praze do varu více než patnáct tisíc lidí a svým djským uměním dokázal, že je rozhodně nr. 1 DJ in the world! I když z časových důvodů nemohl absolvovat žádný rozhovor s novináři, rozpovídal se v zákulisí exkluzivně o novém singlu, který už za pár týdnů představí. "Zatím nemohu prozradit, koho na mém novém singlu uslyšíte, ale bude to vážně obrovská bomba, kterou ode mě asi nikdo nečeká! Máte se opravdu na co těšit," uvedl s lišáckým úsměvem tento sympatický Francouz.

Jak můžete vidět na fotce níže, David Guetta byl z platinového ocenění, které se převzal od zástupců vydavatelství EMI, nadmíru nadšený a všech fanouškům u nás za jejich podporu srdečně děkuje. Protože se mu v Praze opět velmi líbilo, rád by se svojí novou show vrátil již příští rok v létě.

Text: ČTK
Foto: Borisek

PARTYINFO

David Guetta

25.09.2010 Sportovní hala, Praha
DJs: David Guetta, Lucca, Mauro Mondello, Muzzaik, Neo
Cena: 800 - 950 (předprodeje) / 1.250 (balkon)
REKLAMAREKLAMA