Trendy látky

Každý rád nakupuje v obchůdcích s módním oblečením, ale hrst z nás má tolik šikovnosti, aby si nějaký ten módní kousek spíchl sám doma a to buď v ruce, nebo pomocí šicího stroje.

4.10. 2010 06:11:10 | móda | Butterffly

Jestli víte, že trochu té šikovnosti máte a pod postelí či na půdě máte schovanou zaprášenou krabici, ve které máte šicí stroj, nebojte se ho rozbalit a začít šít. Já vám poradím, jaké látky jsou právě trendy.

Tradiční kašmír

Ano, látky z kašmíru jsou opět v kurzu. Látku si pořiďte s různými vzory, jak s tradičními, tak se nemusíte bát barevných novinek se svěžím vzorem, ve kterém budete honit parádu. Takové šaty vyrobené z této látky by nemusely být špatným nápadem.

Nálada v modré

Látku se žakárovým vzorem nebo i krajkou ve všech odstínech modré (indigo) byste si měli zakoupit. Zkusit ji můžete jak na kalhoty, svetry či nějaký pěkný top. „Modrá je dobrá už je to tak,“ jak by zazpíval Ondřej Hejma se svým Žlutým psem.

Zběsilost v srdci

Máte rádi divočinu? Látky se vzorem zvířecí srsti či kůže je přesně to pro vás. Vzory můžou kopírovat kůži zebry, leoparda, tygra, žirafy, chameleona hada a mnoho dalších druhů zvířat. Zvířecí vzory se dále mohou různě doplňovat s jinými vzory a mohou být až bláznivě barevné. Látku si můžete zakoupit i s patřičným leskem, který vám dodá na zářivosti.

Grafický příběh

Grafika všude, kam se podíváte. Nakupte si látky s grafickými vzory, které udělají z člověka retro-moderního jedince, který jde s dobou. Výběr je velmi pestrý. Vyberte si různě barevné potisky s květinami, kolečky, čtverci a dalšími abstraktní či konkrétními vzory. Tak látku máte, ale co z ní ušít? Fantazie si meze nekladou.

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně