Trendspotting se stylovou Stellou: Zakládám si na jedinečnosti!

Barvy a styly podzimu se v tomto outfitu hledat nemusejí. Vše je jako na dlani...

1.10. 2010 07:48:18 | ankety & názory | Julia

...třásně jsou in, ať už je vám bližší kovbojský nebo indiánský styl, leopardí printy se ještě pořád drží na špičce módních trendů, no a šedá zde posloužila jako základna. Promyšlené, jedinečné, stylové a navíc... pohodlné!

Stella Z. - studentka, příležitostná návrhářka, Praha

Odkud máš oblečení, které máš zrovna na sobě a kolik co stálo?

Trička Reserved a Ann Christine, vestička Bershka, legíny - second street, kabelka - z dovolené z Porta, boty - Calvin Klein.

Kde nejraději nakupuješ?

Nejraději nakupuji v zahraničí. Inspiruje mě to. Mám tam určitý pocit volnosti a také doufám, že v tom samém nikoho v Čechách nepotkám. Mám radši malé obchůdky, ale jsem i konzumentka běžných značek typu Mango, Zara, TopShop, aj. Ráda kombinuji značkové věci a oblečení ze secondhandu. Hodně si zakládám na jedinečnosti, i když to někdy trochu přeženu :-).

Co je podle tebe v současné době nejvíc in a co je nejvíc out?

Líbí se mi kozačky nad kolena, musím si je pořídit, ale předpokládám „haló“ na ulici, až v nich někam půjdu. Chtěla bych tímto aspirovat na další fashion kolegyně: Holky, noste ty boty!!! Out jsou pro mě špinavé boty, nepadnoucí oblečení a bytostně nesnáším outdoorové oblečení.

Kde bereš inspiraci pro svoje outfity?

Většinou mě tak nějak napadnou, nebo se inspiruji v zahraničí - lidé, časopisy, internet…Ale přiznám se, že nejsem úplně zarytá blogerka.

REKLAMAREKLAMA