Trendspotting s Evou: Móda je hra a bez odvahy se neobejdete!

Tuto mladou modrookou holčinu jsme potkali v v Litoměřicích.

28.9. 2010 08:20:59 | ankety & názory | Julia

I přes širokou ulici jsme ihned zahmouřili oko na červené sako, zpod kterého vykukovalo pruhované triko. Zářivý model doplněný o nápadité doplňky má nadčasový styl, který v podstatě z módy jen tak nevyjde. Všimněte si detailů moderního copu a šmrncovních nehtů - bez toho totiž stylový outfit postavit nemůžete...

Eva M. - Litoměřice, grafička

Odkud máš oblečení, které máš zrovna na sobě a kolik co stálo? Top - Camaieu (cca 300,-), sako - H&M (cca 500,-), kraťasy - NY (cca 300,-). Kabelka - dárek, boty - místní shop (cca 400,-), na které jsem si našila zlaté knoflíky. Kvalita těchto bot nic moc, proto jsem je na takové vylepšení použila :). Doplňky - House a New Yorker.

Kde nejraději nakupuješ?

Do kamenných obchodů moc nechodím, už hodně let nakupuji přes internet, takže klasika: e-bay, aukro, a jiné e-shopy. Je to mnohem pohodlnější, do obchodů zamířím jen při sezónních slevách a úplně mi to stačí! Mám ráda sekáče, kam občas zajdu. Tam chodím s oblibou z toho důvodu, že tam nejsou davy a vždy vím, že něco najdu, i když to bude třeba hodně divná věc a někdy si ji ani na sebe nevezmu :). Nicméně asi většina lidí, které móda zajímá, mají velmi rádi H&M - včetně mě. Krásné záležitosti za super ceny.

Co je podle tebe v současné době nejvíc in a co je nejvíc out?

In je teď podle mě tolik věcí, že asi nemá cenu je jmenovat, ale rozhodně bych teď vsadila na kožešinu (pravou i umělou - jak to má kdo rád :) ), která vlastně není in jen v současné době, ta je stálice, stejně jako dobrý kabát apod. Takže in je podle mně, mít v šatníku základní kousky, a ostatní, ať už je to in nebo out, když se k tomu dobře nakombinuje... je to hra. Spíše vnímám co se líbí nebo nelíbí mně. Někteří lidé, se například tak moc snaží vypadat podle poslední módy, že ve výsledku je to katastrofa. Také nemám ráda přílišnou snahu vypadat sexy. Ale to se líbí většině, proto to u nás vypadá, tak jak vypadá. Žádný nápad, prostě vše na laciný efekt.

Kde bereš inspiraci pro svoje outfity?

Inspirací je mi hlavně odvaha, jelikož zatím pořád bydlím na malém městě, čerpám z blogů, takže zase internet, mám hodně ráda rubriky street fashion apod. Rozhodně nemohu říct, že z ulice, tady je to spíše k pláči :)!

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně