Roxy: konečná podoba bude hotová do ledna 2011

Roxy přivítala před 2 víkendy návštěvníky do poměrně...

24.9. 2010 10:31:03 | rozhovory | pop84

... výrazně zrekonstruovaného klubu. Co je nového v klubu i týkající se dramaturgie nám odpověděl Jarda Stanko.

Dlouhé prázdniny naplněné rekonstrukcí jsou za námi. Co vše je tedy v klubu nové?

Jarda Stanko: Nové je vlastně skoro všechno : toalety, šatna, chill out, bary, prostorová dispozice.

Co je největší změnou v klubu oproti minulosti?

Doufám , že největší změnou bude pro naše fanoušky zvýšený uživatelský komfort. Tedy že nebudou čekat ve frontách a že se nebudou tlačit, když se chtějí přemístit z jednoho místa na druhé.

Stihli jste všechny změny, které jste chtěli provést, nebo bude ještě něco následovat?

Současná podoba Roxy je vlastně jen první fází změn , které chceme v klubu uskutečnit. Nemáme ještě dokončený interiér, není spuštěna jedna větev nové vzduchotechniky  a bary nemají svůj definitivní kabát. Všechny tyto věci bychom chtěli dokončit do ledna příštího roku.

Směřují změny v klubu např. i k tomu, že byste chtěli nalákat ty, kteří k vám nechodili právě kvůli dřívější podobě klubu?

Ano to také, ale především si myslím, že si nový klub zaslouží ti, kteří sem chodili i přes to, jak to tady vypadalo ještě v létě  tohoto roku.

Ondřej Golis v rozhovoru na jaře tohoto roku uvedl, že tehdy uváděné nové noci nejsou posledními dramaturgickými změnami klubu. Čeho se tedy dočkáme na podzim nového v tomto směru?

Nové večery vznikají ve spolupráci s našimi rezidentními DJ´s. Několik nových konceptů je ve stádiu diskuzí a příprav. Nechte se překvapit.

Zářijový program patrně ještě není směrodatný, najdeme v něm víceméně jen víkendové parties a pondělní Free Mondays. Jaká bude struktura akcí během týdne?

Koncerty , tématicky zaměřené projekty a pronájmy.

Kteří DJs budou rezidenty klubu a budou mít v patronaci některé noci (případně které)?

Flow - Roman Rai, Modern Primiteves - Tráva , Climax - Sadler, Vibrátor - Tvyx

Prozradíte nějaká doposud neoznámená jména, na které se bude možné v rámci celého podzimu do Roxy těšit?

Neoznámená jména bohužel nemám. Vystoupení umělce je buď potvrzené a tedy okamžitě zveřejněno, nebo nepotvrzené a tedy není o čem hovořit. Mohu vás ale ujistit , že stále hledáme ta nejlepší jména na nejlepší mejdany.

* fotky od X-presse jsou z večírku Havana Club cocktail den před oficiální otvíračkou Roxy, zachyceny jsou nové bary, vymalovaný balkón či rozhodně kapacitnější pánské toalety :)
 

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně