Urbanshop - alternativou zpátky k přírodě

Máte dost konzumního života a drancování naší planety? Jsou vaší slabinou čistě přírodní a ekologické věci?

17.9. 2010 06:52:37 | móda | Irca

Chtěli byste vyzkoušet něco nového a opravdu kvalitního? Vše v jednom a ještě mnohem více nabízí obchod Urbanshop.

Absolutně Bio a Eko produkty

Urbanshop je nejen obchod s oblečením a doplňky, u kterého máte jistotu, že při jeho výrobě bylo využíváno pouze technologií, které jsou šetrné k životnímu prostředí, je to také životní směr. Proč používat produkty, které nejsou šetrné k životnímu prostředí, když je zde alternativa? Pojďme cestou trvale udržitelného rozvoje, na jehož konci nás čekají oděvy z biobavlny, výrobky z konopí či produkty z juty. Nahlédněte do světa bio oblečení, ve kterém je samozřejmostí šetrnost a ohled k přírodě, do světa sytých i decentních barev, do světa Urban, Skate a Street módy pro všechny generace.

Není bavlna jako biobavlna

Biobavlna je pěstovaná a upravovaná na rozdíl od „klasické“ bavlny bez používání škodlivých chemikálií, jakými jsou pesticidy nebo formaldehydy. Biobavlna je také mnohdy pěstována na principu Fair Trade. Vlákna z biobavlny jsou měkčí, jemnější, prodyšnější a mnohem příjemnější na dotek. Ne nadarmo se říká, že biobavlna “voní“. U biobavlny se nemusíte bát ani alergických reakcí na pokožce. Proto výrobky z bio bavlny jsou zejména vhodné pro alergiky nebo malé děti. Tkaniny z biobavlny procházejí nižším stupněm zpracování a jsou mnohem trvanlivější oproti klasické bavlně. Za vaše peníze tedy dostanete mnohem větší a trvanlivější kvalitu.

I děti mají své bio

Dětské BIO oblečení má řadu nesporných výhod, stejně tak jako Biobavlna, ze které je vyráběno. Nejenže jsou bryndáčky, slintáčky, kloboučky, dupačky, košilky a mnohé další produkty praktické a roztomilé, jsou dokonce také „in“! Nechybí zde námořnické motivy, puntíky, proužky a samozřejmě berušky, žabičky a jiné „potvůrky“, které si Vaši drobečci rychle zamilují.Věřte nebo ne, děti, které poznají bio oblečení, už nechtějí jiné.

Konopí, konopná, konopné

Konopí, které bylo využívaným přírodním zdrojem již od starověku, bylo poslední desetiletí ve škatulce, ze které se jen těžko dostávalo. Konopí prostě bylo tabu. Zcela zbytečně. Naštěstí se již několik let úspěšně derou na svět jeho kladné vlastnosti a lidé začínají znovu objevovat, jakou cennou surovinu před sebou vlastně mají.

Výrobky z konopí se dnes využívají v různých odvětvích, od kosmetiky počínaje přes léčivé masti, provazy, papír, bankovky, krmivo, oleje, oblečením a doplňky konče. I americká ústava je napsána na papíru z konopí. Nesporných kvalit konopí si je vědom také Urbanshop, který na svých webových stránkách

nabízí opravdu široký sortiment různých výrobků z konopí, jako jsou aktovky, batohy, tašky, peněženky, kabelky, cestovní tašky, boty a mnohé další. Všechny tyto výrobky mají svůj osobitý a jedinečný design. Naleznete zde takové vychytávky jakými jsou tašky do školy, batohy na notebook, peněženky na doklady, kabelky do společnosti, chladící tašky na víno a mnohé další.

Zajímavým počinem jsou i různé boty z konopí, dětské boty z konopí, pánské žabky z konopí nebo dámské letní boty z konopí. Na výrobu některých z těchto ekologických bot byly využity různé druhy recyklovaných materiálů a co více, boty jsou navrženy tak, aby byly pokud možno zcela rozložitelné.

Produkty z juty jsou stejně ekologické

„Naproti tomu výrobky z juty, stejně jako z konopí jsou maximálně rezistentní. Juta a konopí mají velice odolná vlákna, která nejenže výborně odolávají mechanickému působení, ale taktéž jsou velice odolná proti mikroorganizmům, takže výrobky z nich jsou prvotřídní kvality a obstojí i v těch nejdrsnějších podmínkách“ vyjadřuje se k produktům Urbancrew.

Stejně jako konopné vlákno, je i juta neuvěřitelný přírodní zdroj. Nevyrábí se z ní ale pouze lanaale i kvalitní ekologické oblečení. Peněženky, kabelky, tašky přes rameno a batohy z juty mají unikátní a vskutku vychytaný design v duchu Etna a Afriky. Na Urbanshop naleznete nejširší výběr těchto produktů na českém internetu.


Přívětivost k zákazníkům? Ano!

„Urbanshop vám nabídne široký sortiment zboží z různých přírodních materiálů. Všechny produkty jsou systematicky tříděny do několika kategorií. Web je přehledně rozdělen na výrobky z juty, konopí a bio bavlny. Po rozkliknutí jedné z kategorií se vám otevře strom, kde si dále můžete vybrat z pestré nabídky. Obchod svůj sortiment pravidelně rozšiřuje a obohacuje o nové výrobky, navíc zde můžete natrefit na zajímavé slevy. Zboží, které je nové nebo v akci se pak zobrazí s ikonkou „akce“ nebo „nové“, takže se nemusíte bát, že byste si nechali nějakou tu novinku či slevu nechat proklouznout mezi prsty.

V detailu zboží naleznete obsáhlý popis zboží, ať už se jedná o jeho funkčnost (počet zapínacích kapes, provedení a vhodnost jeho použití), tak samozřejmě i jeho rozměry, váhu a barevné provedení. Zboží je zde k dostání skutečně v mnoha pestrých barvách a nechybí ani ukázková fotka všech barevných provedení, což jistě ocení nejenom dámy. Taktéž pod produktem naleznete související zboží, takže není problém koupit kompletní sadu od kabelky až po boty, vše z naprosto ekologického materiálu, stejné barvy a stejného stylu a to z pohodlí vašeho domova.“ (vyjádření crew z Urbanshopu)


Urban-shop.cz aneb ekologie v praxi

Jelikož je internetový obchod Urbanshop synonymum pro ekologický obchod, své „favority“ si můžete okouknout přímo na webu a to třeba teď hned. Jelikož Urbanshop se snaží prezentovat produkty s max. přívětivostí k zákazníkům, naleznete zde všechny náhledové obrázky v co nejlepším detailu.

Kromě skutečně širokého spektra výrobků nabízí Urbanshop také pestrou nabídku slev, ať už u zboží v akci nebo množstevní slevy, pokud například objednáváte i se svou kamarádkou / kamarádem a pro věrné zákazníky jsou zde navíc připravené věrnostní slevy na celý sortiment a to až 12%!

Nač tedy čekat? Můžete bez obav vyrazit na „Eko“ nákupy a to třeba teď hned :-)

Linky:

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně