Není placka jako placka, ty od My Square i září!

Placka, buton, nebo chcete-li, odznak. Různé označení popisující jednu věc, která je s námi už odnepaměti.

15.9. 2010 06:21:10 | móda | Amadita

V minulosti se jimi poukazovalo na šarži, příslušnost k různým skupinám nebo vykonané zásluhy. Jaroslav Foglar daroval odznáček svým Hochům od Bobří řeky za každého uloveného bobříka. Kdo neměl placku v 80. letech, jako by nebyl. A placky, butony, nebo chcete-li odznáčky, jsou tu s námi i dnes. Specialisty na ně hledejte u My Square.

Seznamte se!

Naprosto přesně si pamatuju, kdy jsem se s My Square poprvé setkala já. Bylo to na letošním Code:Mode. Předpokládám, že jako správným módním fandům vám tahle akce taky neutekla a pokud ano, opět zpytujte svědomí! Code:Mode je pojem, každý si chce odnést nějaký úlovek a já samozřejmě nebyla výjimkou. Bohužel ceny nejsou u každého stánku příznivé a tak jsem doufala alespoň v nějakou drobnost jako brož, přívěsek nebo náušnice. Nevím, jakým způsobem se nám podařilo přijít od nelibě vonících Toi Toiek, ale jako kompenzace za toto prvotní utrpení nám byl hned první stánek, který se před námi ukázal. Vše bylo barevné, veselé a optimistické. Slečna prodavačka usměvavá, milá a sympatická a ceny byly prostě lidové.

Však se nás tam na sebe tlačilo nemálo a vybojovat místo v první linii, abychom si všechny ty odznáčky a náušnice mohly v klidu prohlédnout, byl opravdu boj! Nicméně jsme opět prokázaly bojovného ducha a pak už jsme mohly všechnu tu krásu prozkoumávat a snažit se zodpovědět si tu nejdůležitější otázku - co si koupíme. Díky množství, kterým se My Square na Code:Mode zásobil, to byla opravdu otázka do pranice a my tak zkoušely několikeré náušnice, které nám slečna prodavačka ochotně vyndávala ze sáčku, abychom se lépe viděly v zrcadle. Bylo vybráno a my tak s úsměvem na rtech odcházely s prvním úlovkem od My Square.

Pohled do budoucna

V tomto odstavci jsem vám chtěla My Square přiblížit trošičku detailněji, ale nepodařilo se mi najít moc informací o tom, jak My Square vzniklo. Ale vlastně proč taky? Co bylo, to bylo a upřímně to nikoho ani moc nezajímá. Faktem je to, že My Square žije přítomností a má spoustu vizí a plánů do budoucna, tak proč zbytečně řešit minulost… Stejně tak vám zůstane utajen i pohled pod pokličku a to, jak všechny ty drobné dokonalosti vznikají, můžete jen domýšlet. Ale ruku na srdce, i kdybyste věděli všechny ty správné finty, vážně byste po nocích tvořili vlastní odznáčky? Tak vidíte… Nechte to raději profíkům a vyberte si z široké nabídky My Square. Ale dobrá, abyste měli představu, kdo vlastně stojí proti vám, přeci jen pár základních informací přidám. Začalo to výrobou butonů na zakázku, pro různé kluby nebo galerie, což logicky vedlo k touze po něčem vlastním. Slovo dalo slovo, vybralo se prasátko a koupila se první mašina na butony, a protože všichni tvořili do kulata, tak pěkně proti davu, mašina na čtverce. Většina z nás by něco takového dělala s jasným cílem - obohatit svou peněženku, ale My Square bohatě stačí pocit, „že se něco tvoří a lidi můžou mít něco neotřelého“, proto na své butonky dávají reálnou marži a tím pádem je výsledná cena více než sympatická a dostupná opravdu pro každého.

Do čtverce i do kulata

Jak již bylo řečeno, My Square je specialista na odznaky. Konkrétně, jak ovšem název napovídá, na ty čtvercové, ale klasické kulaté zvládne samozřejmě také! A protože My Square myslí do budoucna a rozezná potenciál už teď, neváhá spolupracovat se zajímavými mladými umělci, kterým dává prostor vyjádřit se právě při tvorbě autorských butonů. Pokud tedy myslíte, že umělec dřímá i ve vás, neváhejte a návrh vlastního butonu zašlete do My Square. Když váš návrh zaujme, možná rozšíříte již stávající nabídku. Pokud dáváte přednost propichování uší před oblečením, zavítejte do sekce autorské náušnice, kde si jistě vyberete z butonů, které byly upraveny pro nošení v uších. Vybírat navíc můžete ze zavírání pomocí klasických bižuterních komponentů nebo z uzávěrů ze stříbra. A pokud uši propíchnuté nemáte, ale náušnice od My Square byste chtěli, je tu dobrá zpráva i pro vás, protože v My Square vám vyrobí i klipsy! Vybrané modely butonů a náušnic jsou navíc určené pro záření pod UV lampou, takže se připravte na hodnost diskotékového krále nebo královny. No a jestli si potřebujete šplhnout u šéfa, poraďte mu, ať do My Square zašle logo vaší firmy a může tak využít netradiční propagace nebo dárků pro obchodní partnery. Ať hranaté nebo kulaté, u My Square si prostě vybere každý a díky nízkým cenám se při výběru nemusíte držet zpátky. Tak neváhejte a prozkoumejte nabídku na www.mysquare.cz nebo rozšiřte fanouškovskou základu My Square na Facebooku, aby vám neunikla žádná akce, na které se My Square objeví.

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně