Mrkni se na line upy pro 36. týden

O víkendu se otevře Roxy a čekají se i falší zajímavé akce. Tak vybírej!

10.9. 2010 06:44:15 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

10.9. 2010

Demolition Funky House

Holice, Babaloo

21.00 - Casey
22.00 - Primotop 29
23.30 - Liana
01.00 - Horst Ficken
02.30 - Casey

10.9. 2010

Friendship

Brno, Perpetuum

22.00 - Koala
01.00 - Shifter
03.00 - Javas

10.9. 2010

Full House

Brno, 7. Nebe

21.00 - Wally D
22.30 - Jay Beck
00.00 - Hydrophonic
01.30 - Schimek
03.00 - Jerry
04.30 - Skais

2nd
22.00 - Jack & Joker
00.00 - George S
02.30 - Upgrade

10.9. 2010

Rainbow Club Grand Opening

Rožnov pod Radhoštěm, Freeško

21.00 - NoWay
22.30 - LumX
00.00 - Martin Gredner
01.30 - Paul Rockseek
03.00 - Voy-tech
04.30 - Paul Rockseek + Voy-tech

10.9. 2010

Remixed

Praha, Roxy

22.00 - Trava
01.00 - Layo & Bushwacka!
05.00 - konec

10.9. 2010

Sounf Of Your Life 4

Brno, Mescallito

20.00 - John Dora
21.15 - Amigo
22.45 - WarPhil + Flegma
01.45 - CZScream + Cube
03.45 - Lj Doxster + Wire
05.30 - konec

10.9. 2010

Versus

Brno, Mersey

22.00 - Cufia + Trick
23.00 - F Halen + Siesta
00.00 - Manack + R. Porni
02.00 - In Progress Crew + El Bitches Crew
05.00 - konec

11.9. 2010

Magnett

Brno, Perpetuum

22.00 - Wire + Lj Doxster
00.00 - Deivis
02.00 - Kaolin DJs (Carl King + Oli_N)
04.00 - Archie

11.9. 2010

Shotgun 2010 Benefice

Hrádek nad Nisou, Areál Kristýna

Chill & Break & Dubstep
15.00 - Zero
16.00 - Milky
17.00 - Jeny
18.00 - 3ska
19.00 - Tomig

Drumandbass
20.00 - Ph8nton
21.00 - Peet
22.00 - Skuban
23.00 - 2K + Sweg
00.00 - Ark

Techno & Techhouse & Minimal & Elektronika
01.00 - Daho + Ginger
02.00 - Spyro
03.00 - Elektrabel (live)
04.00 - Monotype
05.00 - Click Joe
06.00 - Mooris

11.9. 2010

Vibrator

Praha, Roxy

22.00 - Mutuju
00.00 - Tvyks
01.00 - Sound Pellegrino Thermal Team
03.00 - Tvyks
04.00 - Dmit.ry
05.30 - konec

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně