drinkArt - přijďte se opít naším uměním

drinkArt 5: s podtitulem pouliční umělec, streetart, ulice - tak zní název letošní akce, která se uskuteční v říjnu v Městských lázních v Liberci. Akce začne 29. října v 19 a skončí 30. října ve večerních hodinách.

10.9. 2010 07:12:12 | móda | Butterffly

Kdo je drinkArt?

„Jsme nezávislou skupinou mladých výtvarníků, studentů uměleckých škol a lidí, kteří mají zájem vystavovat své práce a kteří se chtějí aktivně podílet na rozšiřování kulturního prostoru v Liberci,“uvedla jedna ze zakladatelů drinkArtu, členka a také jedna z hlavních organizátorů Nikola Kadlecová.

Co tam bude?

Můžete se těšit na poslech experimentální hudby, divadlo, různé výstavy kreseb a fotografií, audio i video projekce, workshopy a módní přehlídky. Akci také samozřejmě budou doprovázet různé prodejní stánky s nejrůznějšími šperky a textilem (nebojte i stánek s nějakým tím lahodným mokem nebo nějakým chutným kouskem, co zažene hlad, tam bude).

Těšit se můžeme například na výrobky Terezy Houdkové (kolekce Kancelářská krysa a jiné pro všechny, kdo milují barvy a mají odvahu) a Elišky Lhotské (elegantní a moderní šperky z plexiskla). Dále si budeme moci zakoupit šperky značky JitrNICE, Fifle, Minim Ui, Schmucig, Jaila a Mellory. 

V módní sekci se nám se svou fashion show představí KRAKORA Design. Dále si budeme moci prohlédnout oblečení značky Annalog, kterému nechybí elegance ani dynamičnost potřebná pro každý den. Těšit se také můžeme na oblečení Ondřeje Ludína, Hard Shock, Viva a Ajax, Acator či M.R.K.

Toto je zatím jen ochutnávka drinkArtu. Program se stále ještě vytváří, ale i tak si myslím, že to bude stát za to. Já tam určitě budu a vy?

REKLAMAREKLAMA