Trance Euphoria 036 - Co s časem v září?

Letní pohoda neúprosně skončila, mnohým partypeople začala nebo zvolna začíná škola a přichází čas podzimních klubových akcí.

2.9. 2010 19:56:17 | informace | Paya

Trance Euphoria 036 - Co s časem v září?

Foto: Langy

Čeká se, jak se vyvrbí halovky, jestli zase uspěje AvB v hlasování časopisu DJ Mag a jestli bude v brzké době pokračovat vzestup hardstylu u nás.

Party reporty - Co se stalo...

Dance Valley - 7.8.

Letos se počasí na Dance Valley opravdu nepovedlo. Na dohled holandského hlavního města celé hodiny pršelo a pršelo. Naštěstí nebyla nouze o skvělé DJské výkony. Celý den návštěvníky královsky bavila zejména A State Of Trance stage v čele s Arminem van Buurenem.

tip: přečti si report

Street Parade - 14.8.

Celebrate The Spirit of Street Parade - tak znělo letošní heslo této pouliční megaparty. Přestože i Curych měl letos (mimochodem, stejně jako vloni) smůlu na deštivé počasí, svátek taneční hudby si užily stovky tisíc partypeople. Hlavní afterparty byla jako obvykle Energy.

tip: prohlédni si fotky

Mácháč - 20.8.

Přestože nejvýraznější výkon na letošním, jubilejním ročníku tanečního festivalu na břehu Máchova jezera podal švédský houser Axwell, trance dobře reprezentovali zejména zahraniční DJs Marco V a Stoneface & Terminal nebo domácí Laydee Jane a Thomas Coastline.

tip: přečti si report

Co se ještě dělo

Nejprve telegraficky, zprávičky z letních fesťáků: na Hradhouse si zahrál Michael C, rezident brněnské E-Motion mistr Stepan Bruck i slovenský host Tomas Haverlik - fotky zde. Na PigFest Green Home Open Air se měl objevit rovněž Michael C, bohužel sobotní část festivalu byla vzhledem k povodním zrušena. Harder stylez alespoň v pátek prezentovali například Grasshopper, Enhancer nebo Darkwatcher - fotky zde. Publikum na Open Air Festivalu v Panenském Týnci podle očekávání očarovalo ikonické ostrovní duo Maxi Jazz & Sister Bliss alias Faithless - fotky zde. Konečně, stručně z festivalu Mysteryland - trance je v Holandsku evidentně na ústupu a trend se ani letos nemění, hlavní slovo měly housové stars Axwell a Tiësto - fotky zde.

Party tipy - Co se chystá...

We Are One - 11.9.

Paul van Dyk pořádá berlínskou party roku. Prostor si k tomu vybral luxusní - tamní O2 Arenu. Hosty si vybral snad ještě lepší. V německém hlavním městě zahraje Armin van Buuren, erbovní člen stáje Vandit mistr Giuseppe Ottaviani a kultovní formace Underworld.

tip: přečti si report z berlínské oslavy 10 Years of Vandit
podívej se na party info

TranceNavigation - 11.9.

Pokud se Vám nechce do Berlína, jistojistě vyražte na Vltavu! Parník Tyrš popluje s největší letošní hvězdou na kapitánském můstku. Po loňském vystoupení Stoneface & Terminal se tentokrát kormidla ujme maestro Ronski Speed a doprovodí ho přitom Thomas Coastline.

podívej se na party info

Syndicate - 2.10.

Pravověrný fanoušek hardstylu a hardcoru z našich končin nesmí chybět na začátku října v dortmundském komplexu Westfalenhallen. S podtitulem Ambassadors of Harder Styles se uskuteční další ročník festivalu, kterému bude kralovat Korsakoff, Outblast a Angerfist Live.

tip: přečti si report z loňského ročníku
podívej se na party info

A ještě rychlé tipy

Brněnský prostor Tee Pee hostí první zářijový pátek akci s názvem Imagine, jejímiž hlavními hvězdami budou tvůrci nedávné hymny megaparty Trance Energy, holandští borci Ernesto a Bastian. Zahrají si také E-Motion Brothers alias Stepan Bruck a Vyrys. Vlajková loď ostravského klubu Fabric, event 3G, letos vsadila na osvědčený trumf - formaci Cosmic Gate, která se v Česku objevila už před pěti lety. Bude u toho i Laydee Jane nebo Martin Gredner. A bude to právě Martin, kdo vyrazí hned druhý den do pražského SaSaZu, kde se v rámci In Search Of Sunrise #8 světového tour předvede holandský DJ Richard Durand. Doprovodem mu bude kromě Gredy také další holandský DJ Leon Bolier. Konečně, poslední zářijový pátek proběhne v pardubickém AFI paláci party Space Flash, jejímž headlinerem má být velký egyptský sympaťák Fila. Za zády bude mít silné trio Michalů: Buriana, Poliaka a Michaela C.

Obecně však bude září v Česku patřit především dvěma největším housovým hvězdám světového DJingu, které shodou okolnosti přijedou pár dní po sobě. Prvním bude v pražském klubu SaSaZu DJ Tiësto, druhým bude v holešovické sportovní hale David Guetta.

Party newsy - Co se čeká...

Klíčová domácí trancová party je tu - sedmá Transmission hlásí opět velmi zajímavý line-up. Ani tentokrát nebude v místní O2 Areně chybět rezidentní oblíbenec Markus Schulz, znovu se k nám podívá zlobivý chlapec Sander van Doorn, mezi navrátilce patří i skvělí Angláni, tedy Andy Moor a Simon Patterson, novinkově u nás zahrají holandští W&W a úvod eventu bude s nejvyšší pravděpodobností patřit duu ve složení Jaytech (Austrálie) a Boom Jinx (Norsko). Je se na co těšit! Speciální vystoupení si totiž připravují také zkušení VJs Vision Impossible.

PARTYINFO

We Are One

11.09.2010 O2 World, Berlin
Live: Underworld
DJs: Armin van Buuren, Paul van Dyk, Giuseppe Ottaviani, Jerome Isma-Ae
Cena: 30 - 70 €
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně