Trendspotting - Indie Kid: Miluju Austrálii a sekáče

Občas se nám všem stane, že na ulici uvidíme někoho, kdo nás něčím, co má na sobě, zaujme.

2.9. 2010 12:45:39 | ankety & názory | Julia

Tahle holčina nás ihned zaujala svým osobitým způsobem sladit různé styly oblečení v jeden outfit tak, že vypadá elegantně a zároveň i free. Taška nam vzala dech a prstýnky jsme si chtěli odnést s sebou. Seznamte se s Indie Kid.

Indie Kid - studentka, Praha

Odkud máš oblečení, které máš zrovna na sobě, a kolik co stálo?

Na sobě mám svetr z C&A (300 Kč), košilové šaty z Tally Weijl (135 Kč), legíny z Takka (200 Kč), tašku z New Yorkeru (679 Kč) a boty (200 Kč) i prstýnky (20 Kč každý) z H&M.

Kde nejraději nakupuješ?

Tak stejně tak jako většina lidí v téhle rubrice asi v H&M, pak nejspíš v New Yorkeru, protože je levný a za poslední rok se dost zlepšil, co se týče stylu oblečení. Lidi ho moc nemusejí, ale já tam vždycky objevím něco, co se mi líbí. Pak většinou zajdu do Stradivaria nebo Zary. Ráda taky chodím do second-handů, protože se tam dají často najít výborné kousky, někdy i úplně nové. Mé oblíbené second-handy mají oblečení hlavně anglických značek jako Primark, Topshop nebo New Look, což je super, protože tím pádem můžu v ČR sehnat věci, které se tu "normálně" neprodávají. Hodně oblečení jsem si také přivezla z Austrálie, kde jsem strávila Vánoce. A pak taky nesmím zapomenout na mé prarodiče, u kterých čas od času taky na něco zajímavého narazím :-).

Co je podle tebe v současné době nejvíc in a co je nejvíc out?

Nejvíc v kurzu jsou teď asi leopardí vzory, pudrové-nude odstíny, krajka, oxfordky, "satchel" tašky ve stylu Alexy Chung, hodně prstýnků najednou a ponožky v otevřených botách. Ale samozřejmě nezáleží tolik na tom, jak je to in, ale jak to daný člověk umí nosit. Co se mi nelíbí, jsou bílé džíny, Crocsy, džínové sukně+legíny pod kolena+tenisky Nike, šusťáková bunda+kabelka+boty do tělocvičny, více kousků z džínoviny v jednom outiftu, gelové drápy a všeobecně moc nemusím disco/barbie styl. Nejvíc out jsou ale lidi, kteří nosí něco jenom proto, že to je in :-).

Kde bereš inspiraci pro svoje outfity?

Sleduju spoustu fashion-blogů, lookbook, navštěvuji webové stránky o street style. Taky ráda pozoruji lidi na ulicích, třeba když jsem byla v Austrálii, nemohla jsem od některých lidí odlepit oči. Ale i v Praze se dá narazit na spoustu zajímavých lidí a nejsou to vždycky jenom cizinci.

Linky:

REKLAMA



REKLAMA