Mrkni se na line upy pro 34. týden

Poslední prázdninový víkend přináší poslední festivaly, pak už vás čeká škola, děcka :-)! Tak vybírej!
Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

27.8. 2010 07:02:41 | line upy |


27.8. 2010

Český Drumík!

Praha, Storm

20.00 - Franill
22.00 - Marthyx
23.00 - Danoo
00.30 - PeeJay + MC Procter
02.00 - KamCZa
03.00 - Ozone
04.00 - B2B

27.8. 2010

DJ Kellys @ Café Sklenick

Brno, Café Sklenick

22.00 - Kellys
02.00 - konec

27.8. 2010

One Year

Boskovice, Prádelka

garden house stage
18.00 - Flower
19.00 - Javas + Koala
23.00 - konec

klub
21.00 - Amma + Bam Bam
22.00 - Tumpach Kvoč
23.00 - Amma + Bam Bam
00.00 - Poletíme?
01.00 - Voodoo Piet
02.30 - Holder
04.00 - konec

bar
23.00 - Nelo
05.00 - konec

27.8. 2010

Piraňa Party 4 Open Air

Hodslavice, Kacabaja

20.00 - Myshak + Schooler
22.00 - JJ Jumbo
23.00 - Thiew
00.00 - Phillip T.B.C.
01.15 - Computer Artist
02.15 - Rudeboy + M4Y4
03.45 - Meikos + Bugaboh
05.00 - konec

27.8. 2010 - 28.8. 2010

Wet Grooves Open Air

Sloup, Sloupské Koupadlo

pátek
12.00 - Falco Santini
14.00 - Teddy S + Petri Herzanen
16.00 - Erixo
18.00 - Jaca
20.00 - chill out DJs
05.00 - konec

main stage
20.00 - All X
22.00 - MZee
23.30 - Flower
01.00 - Andy Smitth + Petr Jakeš
02.30 - Johannes + Leonov Bronski
04.30 - Corten
06.00 - Jetluck

sobota
12.00 - Barley
14.00 - Javas
16.00 - Mzee
18.00 - Mehdi
20.00 - chill out DJs
05.00 - konec

main stage
20.00 - Blq
21.30 - Erixo
23.00 - Koala
00.30 - Arco
02.00 - Javas
03.30 - Muzzy + Ali
05.00 - Neuro
06.30 - Falco Santini
08.00 - Djane Jaca
09.00 - Teddy S

28.8. 2010

1. Narozeniny Clubu XL

Český Těšín, Bagsy

21.00 - Tomm
23.00 - Andre
00.O0 - Danno
01.00 - Martin Gredner
02.00 - Psycho
03.00 - Tomy
05.00 - konec

28.8. 2010

Brainstorm

Wroclaw, Hala Ludowa

20.00 - Skydriver
21.00 - Driver
22.00 - Enigmato
23.00 - Miss Tess-X
00.00 - Brennan Heart
01.00 - Technoboy
02.00 - Headhunterz
03.00 - Pavo
04.00 - Dozer
05.00 - Endymion
06.00 - ResQ

28.8. 2010

JZD Open Air

Slavičín, Výletiště Hrádek


18.00 - DonMaxxx
19.00 - Juris
20.00 - Siki
21.00 - Vitecone
21.30 - Ian Fuzzy
22.30 - PapiOil
23.30 - X-Basse + Peter Pea
01.00 - Martini
02.00 - Rusty Fox
03.00 - konec

dnb & break & dubstep
18.00 - Mr. Giraf
19.00 - Send + FNTM
21.00 - Styrax
22.00 - Golly
23.15 - Mooka
00.30 - Thiew
02.00 - K-Real
03.00 - konec

28.8. 2010

Muffin

Třeboň, Kemp Mláka

16.00 - Sicky
17.30 - F.I.L. MC + Colectiv
19.30 - Sukulent Sound + MC Stereo Stan
20.30 - Selector Boldrik + MC Messenjah
22.30 - General Kryshpeen + host
01.00 - Wicked Sound + MC Junior Brown
03.00 - Doit
04.00 - Sergai + Kachna + Martin Verhooven

DnB
16.00 - ?
17.00 - Bagheera + Tubus
19.00 - Clipper
20.00 - Mach
21.00 - Olivaz
22.00 - Kloc
23.00 - Hanzall + Musakka Strings
00.00 - Wenkowsound DJ
01.00 - Raggamuffin Whiteman aka Kambo Don
02.30 - Chito
03.30 - Syndrome
04.30 - Thinngy

28.8. 2010

NU Lom Soundz

Hořice, Lom u sv. Josefa

13.00 - Fraz
14.00 - Joseph + MC Chmeli
15.30 - Kristee
17.30 - Tribetown (live)
19.00 - M.I. Kryl Mirek Vobořil + starosta města Ivan Doležal
19.30 - Real Transported Man (live)
20.30 - Juanita Juarez aka Brooklyn
22.30 - Drama Jacqua + MC Vaant (live)
24.00 - Tvyks
01.30 - Mike Genuis
03.30 - Tráva
05.30 - Doox + Killa

DnB
16.00 - Sense
18.00 - Fun
19.30 - Face
21.00 - Wwera
22.30 - Acustic Terorrist
00.00 - Bassline Brothers
01.30 - Josef Sedloň
03.30 - Katcha
05.30 - Lumiero

2nd
17.30 - Klubo
19.00 - Mr. Čejka
20.30 - Miss B
22.00 - Matoa
23.30 - Bradoshky
01.30 - Alah + Wynil + MC Bombicz
03.30 - Miquel
05.30 - Soda

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně