Trendspotting - Vítězslav: Konečně muž udávající trendy!

Do dnešního dne byl Trendspotting čistě ženskou záležitostí, ale když na ulici potkáte pěkně oblečeného kluka s vkusem pro kreativní detail, jednoznačně souhlasíte, že sem také patří. Krásná ležérní elegance zvýrazněná nedbale rozepnutou vestou nás okouzlila na první pohled. Kdo je to a jaké má názory na módu?

26.8. 2010 06:22:09 | ankety & názory | Julia

Vítězslav  - student, Kostice u Břeclavi (během akademického roku Praha)

Odkud máš oblečení, které máš zrovna na sobě, a kolik co stálo?

Kalhoty mám z H&M, mám je UŽ několik let a koupil jsem si je za 20 Euro ve Francii v době, kdy je u nás moc lidí nenosilo, nedaly se tu ani sehnat a všichni se na mě tehdy tlemili, co že to mám na sobě za děs. A teď už je má každý. Tričko je z Topman (asi 200 Kč), stejně jako vesta (10 Liber ve výprodeji), vojenská medaile a trsátko na řetízku (z Ebay a za pár kaček). Kde nejraději nakupuješ?

Skoro výlučně H&M, většina oblečení je odtud :). Trávím spoustu času projížděním Ebay a stále mi tak chodí balíčky s oblečením a doplňky z celého světa, protože obchodů se stylovým pánským oblečením je u nás jako šafránu. A bez Ebay bych byl asi bos, protože vkusné boty ve velikosti 48 u nás nenajdete. Jako by lidé s takovou nohou neexistovali :).

Co je podle tebe v současné době nejvíc in a co je nejvíc out?

In je podle mě námořnický styl, army styl, mokasíny a denim. A co je out? Měli by zakázat nošení treckového, horolezeckého (smrt kalhotám Rejoice!) a běžeckého oblečení a bot ve městě a vůbec kdekoliv na ulici - vždyť je to ohavné, a když vejdu do obuvi a nemají jiné sandály než ty umělinové treckové ohavnosti, je mi zle. Není to vlastně out v tom pravém slova smyslu, podlě mě je prostě nepatřičné chodit po městě v běžeckém outfitu či vypadat, jakoby dotyčný právě slezl z Adršpašské skály.

Kde bereš inspiraci pro svoje outfity?

Sleduji videa a fotografie z módních přehlídek, zahraniční časopisy s pánskou módou, filmy, ale i fotky úplně náhodných lidí na internetu, občas se nechám inspirovat některými hudebníky...

Linky:

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně