Jedna z najkrásnějších žen světa Natalia Vodianova se svlékla pro Etam

Tuto ruskou topmodelku není třeba nikomu představovat. Všichni ji známe z obálek těch nejprestižnějších časopisů, není nám cizí ani její velkolepý životní příběh ruské verze Popelky, která se z chudých poměrů probojovala až na vrchol modelingového byznysu, vzala si "skoro" prince a porodila mu tři nádherné děti :-).

25.8. 2010 06:34:41 | móda | Julia

Ačkoliv je matkou na plný úvazek, práce pro Natalii vždy byla příjemným odpočinkem a zpestřením stereotypů. Možná právě proto se před dvěma lety podepsala pro spolupráci se značkou Etam, která je velice známá hlavně v západní Evropě, ale cestu si našla také i do České republiky. Ve své domovině, Francii, se značka Etam představuje jako dostupné luxusní a hodně kvalitní brand nabízející širokou škálu sortimentu. Bohužel v Čechách se zatím butiky Etam specializují na domácí oblečení a spodní prádlo.

Obrázky z nové kampaně pro podzim roku 2010 jsou úchvatné. Natalia působí naprosto sebejistě a po třech porodech není ani na jejím těle žádná patrná stopa. Letošní kolekce je bohatá hlavně na nejrůznější střihy a barvy. Materiály jsou také velkou kapitolou, jsou zde jak přírodní látky, tak i látky s přídavkem elastanu, silikonu a dalších vychytávek pro pohodlnější nošení spodního prádla. V Etam můžete také najít něco pro pohodlně strávený domácí večer anebo pro příležitost svůdnějšího charakteru :-).

Ačkoliv v naší zemi nepatří Etam mezi špičku nejnavštěvovanějších butiků/obchodů v zemi, brzy se dá očekávat, že se to změní. Na celém světě má Etam více jak 3.500 prodejen a neustále expanduje dále. Dle fotek, které propaguje N.Vodianová, se můžeme jedině těšit, až se kolekce casual wear dostane také do poboček v Česku!

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně