Pánové, proč chtít míň než dokonalost? Chtějte Ajaxx63!

Péče o sebe sama není už dávno jen doménou žen, ale i pánové chtějí, aby jim to slušelo. V jejich koupelnách se postupně zabydlely různé kosmetické přípravky, naučili se, jak správně jíst a cvičit a s přehledem zvládají i kombinovat oblečení. A najít to správné, dobře padnoucí, bývá v našich obchodech stále problém. Tak třeba trička.

17.8. 2010 06:11:40 | móda | Amadita

Buď jsou dlouhá nebo krátká, široká nebo naopak příliš úzká, a když už to vypadá nadějně, materiál kouše nebo ten kousek látky stojí majlant. Ale s tím je, milí pánové, konec! Je načase poznat Ajaxx63.

Trocha historie na úvod

Ajaxx63 je společným projektem dvou pánů. Designer Bill Sherman spolupracoval s módní špičkou a na triku má výtvory např. pro Ralpha Laurena, Vogue, Gap nebo Banana Republic. Andrew Fraser působil v managementu newyorského Muzea moderního umění nebo Sony. Práce jistě zajímavá, ale ani pro jednoho z nich naplňující a tak se jednoho krásného dne rozhodli vydat se jiným směrem a začít si plnit svůj tvůrčí sen. A protože nudy a šedi je všude kolem dost, nechají se inspirovat barevným nočním životem a stěhují se do Seattlu, kde roku 1997 Ajaxx63 spatřil světlo světa.

O chlapech, pro chlapy

Od roku 2008 je možné trička značky Ajaxx63 zakoupit i na českém trhu, konkrétně prostřednictvím e-shopu www.ajaxx63.cz. A v čem jsou tedy tak jiná? Tak především tím, že zakladatelé a první návrháři byli muži, kteří si velmi dobře uvědomují, co od oblečení chtějí. Vědí, že současní muži jsou nároční, neustále v pohybu, chtějí se bavit a přitom se cítit pohodlně a když už investují, chtějí za své peníze kvalitu a tu také dostanou. Všechna trička jsou šita a barvena v USA z velmi kvalitních materiálů, takže se nemusíte bát stále oblíbené východní konfekce. Díky tomu, že střihy kopírují mužské tělo, tedy zdůrazňují bicepsy a ramena,nebo jsou naopak volnější v oblasti břicha, případně kombinace obojího, se trička velmi dobře přizpůsobí vašim potřebám a dokonale padnou.

A co když mi nepadne?

Ale padne! Chcete tričko s potiskem? Nebo bez potisku? Má být upnuté, aby zvýraznilo vaši postavu,nebo se snad můžete pochlubit dokonalými bicepsy a potřebujete tričko bez rukávů? S lemem nebo bez? A že jste kus chlapa a nic míň než XXL pro vás nepřipadá v úvahu? Na www.ajaxx63.czto najdete všechno! A navíc přehledně uspořádané podle kategorií. Jelikož je Ajaxx63 výhradním distributorem, uvádí nové kolekce ve stejný den jako mateřská společnost v USA a samozřejmostí je i rychlé doručení, takže zapomeňte na to, že než k vám tričko dorazí, vy už jste dávno zapomněli, že jste nějaké objednávali. A pokud přeci jen při objednávce kliknete jinam,než máte, nevadí. Ajaxx63 nabízí možnost výměny, dokud nenajdete to pravé pro vás! Tento chytrý krok je zárukou velkého množství již spokojených zákazníků, kteří si 4x do roka můžou vychutnat nové kolekce. A pokud by vám snad tričko nestačilo, můžete ho doplnit i baseballovou čepicí. Navíc každý první den v měsíci probíhá losování mezi zaregistrovanými členy, a pokud budete mít štěstí, můžete si své první Ajaxx63 tričko vyzkoušet zdarma. Tak už na klávesnici ťukáte www.ajaxx63.cz?

REKLAMAREKLAMA