Londýnský módní guru David Reiss

Značku Reiss zná asi jen malé procento lidi od nás, jelikož zatím se v Česku žádný obchod nenachází. Brzo se to ale může změnit, a tak je na čase rozšířit své znalosti o jedné z brandů, který již po několik desetiletí diktuje styl oblékání anglickým ladies a gentlemanům...

11.8. 2010 08:18:23 | móda | Julia

Psal se rok 1971

Zakladatelem a otcem značky Reiss je David Reiss, který ve svých 20 letech převzal malý obchůdek svého strýce pod své velení . O několik desítek let později se stal Reiss brand velikou korporací, čítající stovky obchodů po celém světě, pyšnící několika světovými  oceněními ( tzv. Style Awards) a její pobočky jsou k nalezení na těch nejluxusnějších adresách v Londýně nebo New Yorku.

O co jde?

Ať už se podíváte na kolekci před několika lety, nebou současnou řadu - sami zjistíte, že návrhy brandu Reiss jsou nadčasové. Jejich kousky můžete kombinovat s mnoha barevnými kombinacemi, jelikož se často drží hlavně pastelových barev a elegance, s jakou působí, se nedá ani popsat. Některým z vás mohou výtvory Reissových návrhářů připadat až moc konzervativní, nebo snad i trochu moc upjaté. Ale nesmíte zapomínat na to, že značka je ryze anglická, Mr. David Reiss je starší Angličan ctící old school manýry a milující tradice svého národa. Rozhodně si tam nepořídíte věci na chalupu, letní festival na louce, nebo pohodlný outfit na vodu. Více ale budete spokojeni, pokud budete chtít něco hodně kvalitního  a nevycházejicího z módy …  na to je Reiss ta správna volba pro váš šatník. Ostatně, podívejte se sami.

Pro každého něco...

Značka Reiss se specializuje stejnou mírou na ženskou i mužskou řadu. V jejich kolekcích nechybí jak elegantní „oblekové“ kousky, tak i tzv. casual wear, nebo cocktail wear. Základem jsou také kabelky /ano, jak ženské tak i mužské řady/, boty, plus nespočet doplňku od korálů počínaje a po opasky a rukavice konče. Od hlavy až k patě, jak bychom řekli :-).

Linky:

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně