Trance Euphoria 035 - Léto v plném proudu

Máme za sebou nabitý měsíc červenec, který napříč Evropou disponoval obrovskými open-airy, takže očekávání, co bude v srpnu, nejsou malá. I na Českou republiku se dostane, ačkoliv trancu už zdaleka nebude tolik, kolik v první polovině letošních prázdnin...

6.8. 2010 09:14:39 | informace | Paya

Trance Euphoria 035 - Léto v plném proudu

Foto: Mates

Party reporty - Co se stalo...

Pleasure Island - 24.7.

United Music ve spolupráci s Art Of Dance dovezli velmi, velmi kvalitní festivalový koncept. Obrovská chvála se snesla na v ČR debutující hardstylovou stage v čele s krásnou Korsakoff. Kritika směřovala na cenu občerstvení a chybějící pitnou vodu. Těšíme se ale na ročník 2011!

tip: přečti si report

Tomorrowland - 25.7.

S tradičním podtitulem „Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery“ uspořádala belgická pobočka ID&T už 6. ročník největšího tamního festivalu, který dopředu kompletně vyprodala a co je hlavní - návštěvníkům nabídla snad maximum možného.

tip: přečti si report

Nature One - 30.7.

Po loňské zkušenosti s velmi „náročným“ pobytem v kempu německého festivalu Nature One jsem se rozhodl pro letošní rok zvolit variantu jednodenního pobytu. A musím přiznat, že mi druhý den vůbec nechyběl - bavili jsme se od západu slunce až do svítání. Doporučuji!

tip: přečti si report

A co se ještě dělo

Holandská společnost Q-Dance, sestra ID&T a jedna z klíčových součástí harder stylez scény, se rozhodla velkolepým způsobem oslavit desáté výročí své existence a vybrala si pro tuto příležitost kolosální amsterdamskou fotbalovou arénu. Nemohli jsme u toho chybět! Report z party De Q-Dance Feestfabriek naleznete zde. Sobota s datem 17.7. byla na pražském Ládví ve znamení šestého dílu narozeninové oslavy na pokračování s názvem Czech This Future, která se pokouší nabídnout prostor pro mladé, začínající české trance DJs. Tentokrát vystoupili nejen rezidentní Zooropa, Alexx a TiGi, ale i Smallmagus, Sandeagle a Beyond Infinity. Fotky z této veselé akce naleznete zde. Co už je veselé daleko méně, je tragická událost, která se pojí s v historii jednadvacátou (a historicky poslední) Loveparade. Bylo toho již napsáno mnoho, čeká se na závěry vyšetřování - zatím to však vypadá jednoznačně na fatální selhání organizátorů, kteří zcela podcenili bezpečnostní stránku pořádání streetparty takovéhoto rozměru. Smutný report můžete nalézt zde.

Party tipy - Co se chystá...

Dance Valley - 7.8.

Taneční údolí nedaleko holandského hlavního města se letos zaplní netypicky až v srpnu, je však jasné, co bude jeho hlavním magnetem na partypeople - A State Of Trance scéna plánuje show v čele s Arminem van Buurenem, Markem Schulzem či Garethem Emerym.

tip: přečti si report z loňského ročníku
podívej se na party info

Street Parade - 14.8.

Monstrózní švýcarská pouliční party letos neoslňuje příliš trancovým line-upem, objeví se na ní například Dave202, DJ Shog nebo The Prophet. To obří afterparty Energy, to je už jiná liga - seznamu umělců dominuje Tiësto, Neophyte či Angerfist Live. A Dave202 jakbysmet.

tip: přečti si report z předloňského ročníku
podívej se na party info

Mácháč - 20.8.

Desátý, jubilejní ročník festivalu na Máchově jezeře sice nemá oslňujícího headlinera, ovšem trancefans si své favority jistě najdou - zahraje Marco V, Laydee Jane, Thomas Coastline a nesmírně populární dvojka z německého labelu Euphonic, pánové Stoneface & Terminal.

tip: přečti si report z loňského ročníku
podívej se na party info

A ještě rychlé tipy

Trance a jemu příbuzné styly paběrkují i na dalších českých letních festivalech. Tak například v rámci třináctého dílu Hradhouse se představí Michael C, Tomas Haverlik či Stepan Bruck. Na PigFest Green Home Open Air opět nebude chybět Michael C, ale dále se předvede také Grasshopper nebo Darkwatcher. Na Open Air Festivalu v Panenském Týnci budou jednoznačně hlavními hvězdami Faithless, trance na této akci vlastně v podstatě naprosto chybí. Ovšem vizovické Trnkobraní, to bude zase jiná - mezi DJs nechybí Kyau & Albert nebo Pico a Jet Fever. I zde bude hrát velmi aktivní Michael C. Na závěr krátká poznámka - i letos je holandský megafestival Mysteryland dávno, dávno předem vyprodaný. I proto, že jeho hlavní hvězdou bude Tiësto.

Party newsy - co se čeká...

S nemalou pravděpodobností akce roku se chystá na večer dne 11.9. v německém hlavním městě. Mistr Paul van Dyk totiž v Berlíně pořádá party We Are One, na kterou si pozval světovou jedničku podle hlasování DJ Mag Top 100 DJs, holandského prince Armina van Buurena. V prostorách obrovské arény O2 World bude zlatým hřebem večera živé vystoupení legendárního anglického projektu Underworld. Co víc, jako support DJs se představí talentovaný DJ Jerome Isma-Ae a klávesový král Giuseppe Ottaviani. Festival není vyprodán, není tedy nad čím váhat. My ten den u našich severních sousedů chybět nebudeme.

PARTYINFO

Mácháč Come Together

20.08.2010 Klůček, Doksy
DJs: Axwell, Marco V, Sidney Samson, Max Vangeli, Laydee Jane, Brian, John Culter, Enrico
Studio 54: Enrico, Tommy Rogers, Loutka, Ronny, Richie, Subgate, Smoke
Dance Radio: Stoneface & Terminal, TinTin, Proud-M, P@Co, Jean Luc, Crossryders, Thomas Coastline, Béla En
Mazenej Králíček: Marcos, Daviss, Leon, Michael J, Mark Twin, Carl Lope, Phil Crow, Carlos, Cortus, Jay Beck
Cena: 450 - 795 (předprodej) / 900
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně