Aigner butik - kvalitní tikot za malo peněz

Čas má v malíčku Aigner butik neboli Watches Replica. Duplikáty hodinek Rolex, Tissot, Cartier, Baume & Mercier nebo Chanel čekají na své budoucí majitele i za poloviční ceny.

3.8. 2010 07:24:59 | móda | Irca

Tak jde čas

Slovo luxusní bychom zde mohli skloňovat do nekonečna, stejně tak jako přirovnání typu: Pestrý Alain Silberstein, klasické Švýcarské, exkluzivní Breguet, IWC, cenově dostupnější Tissot, šperkové a působivé Cartier, Chanel a Dior…

Sportovní Tag Heuer a Concord či módní Gucci, Bedat & Co, nechybí ani nejznámější Rolex, Movado, Omega.

Jestli máte na mysli stejnou otázku jako já „Jak je tohle vůbec možné?“ Vězte, že se nejedná o „stánkové“ zboží, ale že Watches Replica je pod ochranou známkou výrobců originálních značek.

Za všechno může čas

Hodinky se dělí do čtyř skupin, dle kvality vyhotovení a použití drahých kovů a kamenů. Do prvního, nejlépe propracovaného, ale také nejdražšího stupně patří Švýcarské hodinky s roční zárukou a zlatým vzezřením, které přesně imitují „Rolexky“ jak svým 18 ti karátovým zlatem, tak i autentickými safírovými krystaly.

V druhé skupině jsou japonské repliky Rolex, na rozdíl od předešlých mají místo 31 drahokamů 17 až 21, světlejší odstín a záruku půl roku vynahrazuje cenové rozpětí 300 - 500 dolarů.

Třetí kategorii vládnou hodinky z čisté oceli (žádné kovy používané při švýcarském způsobu) a barev sytějších než mají vlastní originály.

Do poslední skupiny patří asijské vyhotovení, které je jedno z nejpopulárnějších na internetu. Ceny hodinek nepřesahují 150 dolarů.

„Originální sourozenci“

Pokud vás zaujala možnost pořídit si relativně levné a kvalitní „časoměřiče“, zjistěte si nejdříve, je- li zdroj důvěryhodný, neboť trh je nyní podobnými obchody a obchůdky, ať už kamennými nebo internetovými, přesycen a ne vždy dostanete to, za co zaplatíte. Cenné rady dává na svém webu repliky hodinek.cz jeden z vášnivých sběratelů.

Máte- li tedy už po krk všeho originálního, jedinečného a neopakovatelného a chcete- li mít čas nejen ve svých rukou ale i na rukou, repliky hodinek mohou být to pravé ořechové :-).

Linky:

REKLAMAREKLAMA