Mrkni se na line upy pro 29. týden

Festivalová sezóna je v plném proudu a tento víkend se konají větší i menší akce. Tak vybírej!
Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

23.7. 2010 07:32:24 | line upy |


23.7. 2010

Darknight Open Air

Morkovice - Slížany, Cihelna

20.00 - Pa-Nicca
21.00 - Josh Singer
22.00 - Luxus
23.30 - KanJacca
01.00 - HaNaH
03.00 - SkyTriper
05.00 - ?
08.00 - konec

2nd
20.00 - Format See:
22.00 - JungleMan
23.00 - Jury
00.30 - Deratex DJs
03.00 - Ram-Bass DJs
08.00 - konec

23.7. 2010

Electronic

Ostrava, Bar...vy

22.00 - Ozzy
00.00 - Cj Fox
02.00 - Wayne
04.00 - Bravas

23.7. 2010

JZD Promotion Night

Brno, Perpetuum

22.00 - Martini
23.00 - Ian Fuzzy
00.30 - Vitecone (live)
01.00 - Papioil
02.30 - Rusty Fox
04.00 - Martini (techno mix)

23.7. 2010 - 24.7. 2010

Let it Roll

Staré Ždánice, Pískovna Oplatil

pátek
20.00 - Rido + Beast 67
21.30 - Katcha
22.30 - Original Sin
00.00 - Sub Focus + MC I.D.
01.30 - Matrix + Futurebound
03.30 - Temper D
05.00 - Pixie + Suki
07.00 - konec

Radio 1 Take Control
18.00 - Stantha + Panorama
19.30 - Nitrous + Stanzim
21.00 - Babe LN
22.00 - Brooklyn
23.00 - Koogi
00.00 - Calibre
01.30 - Marcus Intalex
03.00 - Lixx + Rudeboy
04.30 - 2K + Sweg
06.00 - Sayko
07.00 - M4Y4
08.00 - konec

sobota
20.00 - IM Cyber + MC Onetwo
21.30 - B-Complex
22.30 - London Elektricity
00.00 - High Contrast
01.30 - Marky + Stamina MC
03.00 - Cyantific
04.30 - Deadly Viperz + MC Coppa
06.00 - konec

Radio 1 Take Control
18.00 - Danoo
19.00 - Local Heroes + MC Tweety Twizta
20.30 - Philip T.B.C.
21.30 - Bifidus Aktif + Thiew
23.00 - No Money
00.00 - Chris Renegade
01.00 - Evol Intent
02.15 - Spor
03.30 - Gemini
04.30 - X.Morph
06.00 - Peejay + MC Procter
07.00 - Murte
08.00 - konec

23.7. 2010

Sexy Summer Edition

Brno, Ahoy

21.00 - Albi
22.30 - Michal Pesina
00.00 - Sydney
02.00 - Macio
03.30 - Tommy Maag

24.7. 2010

Červenání

Český Krumlov, Červený Dvůr

12.00 - Skupina 22
13.00 - Sandwitch
14.10 - Estuary High Tide
15.20 - Kyanid
16.30 - Naven
17.40 - Bratři Karamazovi
18.50 - The Pooh
20.00 - NIL
21.10 - 100°C

24.7. 2010

Party Vibes

Moravské Budějovice, Sahara

21.00 - Pepino
22.30 - Matimur
00.00 - Phil Albedo
01.30 - Heaton
03.00 - Cupir
04.30 - konec

24.7. 2010

Pleasure Island Illusions

Hradec Králové, Festival Park

Illusion Main Stage
13.00 - Bontrip + Tripmain + Brian
16.00 - Sharam Jey
18.00 - Michael Burian
19.45 - Avicii
21.30 - Tocadisco
23.15 - Jerome Isma Ae
01.00 - Paul van Dyk
03.00 - Markus Schulz
05.00 - konec

Technomasters Stage
12.15 - Nuff + Hugo Toxx
14.30 - Nesquik
16.00 - Marko Nastic
18.00 - Umek
20.00 - Adam Beyer
22.00 - Agent
00.00 - Dave Clarke
02.00 - Rush
04.00 - Pet Duo
06.00 - konec

Pure Trance Stage
14.00 - Eddie Sender
16.00 - Nitrous Oxide
17.45 - Guiseppe Ottaviani
19.15 - Gareth Emery
21.15 - Menno de Jong
23.00 - Filo & Peri
00.45 - Jochen Miller
02.30 - Artento Divini
04.15 - Scot Project
06.00 - konec

Reset Hardstyle Stage
13.00 - Enhancer
14.30 - Grasshopper
16.00 - Identic
17.30 - Kold Konexxion
19.00 - Maly
20.30 - Headhunterz
22.00 - Anagenetic
23.30 - Chain Reaction
01.00 - Crypsis
03.00 - Korsakoff
05.00 - konec

Fabric Stage
14.00 - Ravic
15.30 - Naoki Uda
17.00 - Van Vega
18.00 - Robiq
19.00 - Peter Key
20.30 - Ringo
22.00 - Wolscha
23.30 - Martin Gredner
01.00 - Michal C
02.30 - Laydee Jane
04.00 - LumX
05.30 - konec

Mecca Stage
14.00 - Texx
16.30 - Tall Boy Slim
19.00 - Elite
21.00 - Macio
23.00 - Lafayette
01.00 - Sydney
03.00 - Orbit
05.00 - konec

Studio 54 Stage
12.00 - Migell
13.30 - Subgate
14.30 - Marshall
15.30 - Faith
17.00 - Pete Walk
18.30 - Beda
20.00 - Pietros
21.30 - Adlet
23.00 - Enrico
00.30 - Tommy Rogers + Peet
02.00 - Ronny
03.30 - Yan Dark
05.00 - Eagle
06.00 - konec

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně