Trance Euphoria 034 - Trancový festival

Prázdniny jsou v plném proudu a poprvé v historii České republiky přichází na pořad dne festival, na kterém hraje prim trance. Nejenže se naší půdy opět dotkne noha mistra Paula van Dyka a na eventu zahraje velké množství trancových DJs, ale objeví se i harder stylez stage!

19.7. 2010 09:21:25 | informace | Paya

Trance Euphoria 034 - Trancový festival

Party reporty - Co se stalo...

Kaleidoscope Tour - 4.6.

Mistr Tiësto až po okraj naplnil bratislavskou Expo Arenu a vystřihl parádně energický housy setík, ve které nechyběly novodobé úpravy jeho klasických hitů. A nechyběla ani aktuální bomba C’mon! Bezva představení nabídla také dvojka Alex M.O.R.P.H. a Woody van Eyden.
tip: prohlédni si fotky

Decadance - 11.6.

Celé holešovické SaSaZu odzpívalo mimořádně aktuální supertrack Far Away. Dash Berlin v Praze opravdu zabodoval. Povedeným zpestřením večera bylo živé vystoupení blonďaté zpěvačky Julie Thompson, z DJs se představili i domácí Bon Finix nebo Milan Lieskovsky.
tip: prohlédni si fotky

Pleasure Island - 19.6.

Holandský originál festivalu, který se v červenci chystá v České republice, ovládaly ostrovní hvězdy Eddie Halliwell a John O’Callaghan a holandské stars Marco V, Rank 1 nebo Randy Katana. Zahrál si i Michael Burian a harder stylez reprezentovala krásná Korsakoff či Crypsis.
tip: prohlédni si fotky

A co se ještě dělo?

Nejlepší české taneční rádio oslavilo páté narozeniny a zahrála mu k tomu nesmírně populární německá dvojka Kyau & Albert. Povedená atmosféra na akci Dance Radio B-Day ve vinohradské Retro Music Hall vznikla i přičiněním projektu Crossryders nebo domácí trancové královny Laydee Jane.

Zahraniční DJská jména se objevila i na dalších třech klubovkách - Martin Gredner si do ostravského Fabricu na akci Evolution Special pozval projekt Cressida, do klubu Excalibur ve Velkém Meziříčí na party MOSP Night přijel holandský borec Jochen Miller a brněnské noci SoulGate v klubu Perpetuum vévodil anglický deejay Mike Koglin.

Party tipy - Co se chystá...

Pleasure Island - 24.7.

Sláva, festival západního střihu v Česku. Headlinerem Paul van Dyk. Kompletní trancová stage. Speciální harder stylez scéna. Co víc si přát. Doporučit lze určitě vystoupení Garetha Emeryho, Giuseppe Ottavianiho, Nitrous Oxide a jednoznačně lady Korsakoff nebo Crypsis.
tip: přečti si report z posledního Dykova hraní v Česku
podívej se na party info

Tomorrowland - 25.7.

Belgický bratříček staršího Mysterylandu už svého holandského sourozence přerostl o hlavu dávno, ovšem letos zachází snad ještě dál. Během dvou dnů se kromě Armina van Buurena nebo Garetha Emeryho představí i kompletní švédská housová mafie i slavný David Guetta.
tip: přečti si report z loňského ročníku
podívej se na party info

Nature One - 30.7.

Německý megafestival na raketové základně Pydna jistě netřeba jakkoliv představovat. Proto alespoň pro příklad ta největší esa jeho programu: Paul van Dyk, Armin van Buuren, Ferry Corsten, Carl Cox, Chris Liebing, Monika Kruse, Moguai, Felix Kroecher, Tocadisco a další.
tip: přečti si reportz loňského ročníku
podívej se na party info

A ještě rychlé tipy

V sobotu 17.7. můžete být v pražském Ládví svědky už šestého dílu Czech This Future, putovní série, která je ve skutečnosti narozeninovou oslavou na pokračování. Je však zároveň prostorem pro mladé české trancové naděje, mezi které se tentokrát počítá Zooropa, Beyond Infinity, Alexx van den Berg, DJ TiGi, Sandeagle a Smallmagus. Přesně o týden později vstane z mrtvých ikonická Loveparade, na kterou tentokrát můžete vyrazit do Duisburgu. Headlinery streetparty budou Tiësto a David Guetta, dále zahraje WestBam, Fedde Le Grand, Monika Kruse, ATB, Mark Knight a další. Tentýž den se v Polsku koná jeden z největších tamních festivalů, Sunrise. Kolobrzeg v severní části země uvítá Joachima Garrauda, Marka Schulze, Garetha Emeryho, Nitrous Oxide, Armina van Buurena, Chicane a další a další.

Party newsy - Co se čeká...

Ačkoliv letos dostane tradiční curyšská Street Parade konkurenci v podobě vracivší se Loveparade, přesto se jedná o velmi zajímavou streetparty s velmi kvalitním obsazením. Jejím headlinerem je pro rok 2010 švédský housový mistr Eric Prydz. Z dalších velkých jmen nutno vyzdvihnout Tocadisca, Feddeho Le Granda, Eddieho Thoneicka, Dave202, Moniku Kruse a The Propheta. Stejně jako v minulých letech, hlavní afterparty bude Energy, která se pokusí zaujmout špičkovým obsazením v podobě DJ Tiësta a Davida Guetty s Tocadiscem. Silné bude i zastoupení harder stylez, vystoupí Angerfist i Neophyte. V letošním roce se bohužel na hlavním nádraží v Curychu neuskuteční party Mainstation, ze které je již jen pouhá klubovka.

REKLAMAREKLAMA