Mrkni se na line upy pro 28. týden

Hip hopeři mají svůj první ze dvou letošních velkých festivalů, zajímavě zní i Sex on the Beach... Tak vybírej!
Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

16.7. 2010 07:25:42 | line upy |


15.7. 2010 - 17.7. 2010

Hip Hop Jam 2010

Staré Ždánice, Pískovna Oplatil

čtvrtek Party In House
18.00 - mixtape CD
20.00 - Buick
22.00 - Suvereno + DJ Tager
23.00 - MAAT
00.00 - Prago Union
01.00 - Lowa
03.00 - konec

pátek
15.00 - Yarri
16.30 - Ramel
18.00 - BPM
19.00 - DeFuckTo
20.00 - Moja Reč
21.00 - Nironic + Rasco + Hi-Def + DJ Wich
22.00 - Vec + Zverina
23.00- - Indy&Wich + La4
00.00 - Rytmus + Kontrafakt
01.00 - DJ Premier
02.00 - konec

Party In House Stage
20.00 - Lowmoney
22.00 - Noir.
00.00 - Jorgos.
02.00 - Adam Tensta + Eboi
03.00 - Aka. + Sean John
04.30 - konec

Party In House Stage
17.00 - Nobodylisten + Sttotta + Battle Night 1. kola
21.30 - Vilsy
22.00 - Nobodylisten + Pyel + Battle Night čtvrtfinále 
22.30 - Tafrob + DJ Maztah.
23.30 - Emeres + Battle Night Finále
00.00 - Kaidžas + Lucco
01.00 - Mad Skill
02.30 - Kwé + Rawal
05.00 - konec

sobota
12.00 - mixtape CD
14.00 - Rime
16.00 - Ba2s
18.00 - Dramatikz
18.30 - Jay Diesel + David Steel
19.00 - vyhlášení Tic Tac Hip Hop Talents
20.00 - H16
21.00 - Názov Stavby
22.00 - Pio Squad
23.00 - Bigg Boss Jam feat. Orion, James Cole, Vladimir 518, Hugo Toxxx, DJ Mike Trafik
01.00 - Slim Thug
02.00 - konec

16.7. 2010

Brainwashing

Svitavy, Na Cihelně

20.00 - Schwitz
21.00 - Alyaz
22.30 - Crackhead
00.30 - Plaza Restaurant

16.7. 2010

DnBradio Session

Praha, Storm

20.00 - Broda + Racocheyl
23.00 - Rudeboy
00.30 - Kan-Jacca
02.00 - John T + Slam
03.30 - WSKS
04.30 - konec

16.7. 2010

Drumstation

Praha, Cross

21.00 - Ahz
23.00 - P.No
01.00 - One Way
03.00 - C.N.B
04.30 - Mersi

16.7. 2010

Electroterapía United Electro Edition

Brno, Perpetuum

21.00 - Peter Pea
23.00 - Black Fox (live)
00.00 - Felix!
02.00 - Mort`n
04.00 - Electroterapía Allstars

16.7. 2010

Insomnia Party

Poděbrady, Momo

21.00 - Smix
22.30 - Puldis

16.7. 2010

Sex on the Beach Open Air!

Letovice, Areál Svitavice

18.00 - Jeaniss
19.00 - Multivitamin ass* (Mort'n + Croft)
20.00 - Deep J
21.00 - RenCZa
22.30 - Voodoo Piet
23.30 - Holodroid + Seth
01.00 - Holder
02.00 - Lucasch
03.00 - Merflinger + Luccasone
04.00 - Scorn
05.00 - Cruz
06.30 - ?

2nd
18.00 - Yareck
19.00 - Benitto
20.00 - Lumix
21.00 - Carl King
22.00 - Mark Smith
23.00 - Corten
00.00 - Flower
01.00 - Allienne
02.00 - Shamot aka Zlatomil
03.00 - T-Raidr
04.00 - Klait
05.00 - Poet Jam
06.00 - Chesev
07.00 - ?

17.7. 2010

PyMz B-Day Party

Ostrava, Floridita

21.00 - Marco Biary
23.00 - PlayMasterz (George Crusher + Frank J)
02.00 - Lukas R
04.00 - konec

17.7. 2010

Switch Blackout

Hradec Králové, Axor

21.00 - ?
23.00 - David Formi
01.00 - Hozzy
03.00 - Looky

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně