Frigo Underwears: penisem do kapsy

Peter Söderström. Tak se jmenuje můj dnešní hrdina. Je to chlap jak má být, a proto se rozhodl pro všechny další pořádný chlapy udělat něco, za co by si u nich zasloužil uznání a v mnoha případech i neskonalou vděčnost. A tak vzniklo Frigo.

1.7. 2010 06:11:21 | móda | Marionette

Správná stáj pro vašeho poníka

Frigo jako název pochází z latiny a jeho význam si můžeme vyložit jako "suchý" nebo "chladný". Já jsem pro oba. Abyste rozuměli, bavíme se tady o trenýrkách a to ne jen tak ledajakých. Frigo má zvláštní konstrukci, která, podle mě celkem smysluplně, oddělí mužské genitálie od zbytku těla tak, že je muž umístí do speciální, uvnitř všité, kapsy. Díky tomu je jejich nošení mnohem pohodlnější a taky hygieničtější, než nošení trenýrek obyčejných.

Penisprogres

Myslím, že je taky důležité podotknout, že u pánského spodního prádla už děsně dlouho nedošlo k žádnému pořádnému vývoji. Poslední „novinkou“ byl takzvaný Y-front, který nám roku 1935 představil Jockey. Od té doby fakt nic, co by stálo za zmínku.

Koho to bere?

Historie značky není příliš dlouhá a i když ve Švédsku s ničím nespěchají, tohle jméno expandovalo celkem raketovou rychlostí. A jeho oblíbenost stále roste. Peter si prostě dal pořádně záležet a pět let vyvíjení a testování se mu vyplatilo. Frigo si pochvalují hlavně sportovci, kteří, aby dosáhli vrcholových výkonů, potřebují mít jistotu, že jejich nádobíčko je v bezpečí a tak se na něj nemusí zbytečně soustředit. Jinak bych ale byla ochotná stčit ruku do ohně za to, že i při takové snídani v trávě to oceníte. No a kdybyste náhodou nevěděli jak na to, oficiální frigoweb vám nabízí podrobný návod, jak si svoje nové trenýrky snadno ochočíte.

Přišlo i na design

Je všeobecně známo, že severské země si potrpí na vizuální žrádlo, a proto není překvapující, že i Frigo produkty jsou potěšením i pro oči. Jejich design je dost minimalistickej a s tím souvisí i jejich nadčasovost. Zajímavým detailem jsou pak různobarevné šňůrky, který vašemu Frigu dají ten správnej šmrnc. Můžete si vybrat ze šesti barev. Tak si pohrajte, kluci.

Konce jsou pro mě vždycky docela smutný. Ale teď už to asi vážně utnu. Myslím, že jsem toho protentokrát nakecala docela dost na to, abyste se rozhodli ihned rozběhnout do nejbližšího kamenného obchodu, který vám nabídnu na tomhle linku:

A pak mi ještě zbývá trochu zaškemrat. Peteře, co takhle podprsenka se stimulátorem bradavek?

REKLAMAREKLAMA