Mrkni se na line upy pro 24. týden

V Praze Zinc, Slovensko si projede Ferry Corsten. Tak vybírej!
Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

18.6. 2010 06:35:51 | line upy | rave


18.6. 2010

Break4Beats

Brno, Fléda

21.00 - Pier
22.30 - Five
00.00 - Bad Company
02.00 - Sayko
03.30 - C.N.B

18.6. 2010

Bush

Praha, Roxy

22.00 - Touchwood
00.00 - Im Cyber
01.30 - Klute
03.30 - Peejay + MC Procter
05.30 - konec

18.6. 2010

Ferry Corsten

Košice, Cassosport

20.00 - Ekg
21.30 - Sied Van Riel
23.30 - Ferry Corsten
02.30 - Aly & Fila
04.30 - Reorder
06.00 - konec

18.6. 2010

Ibiza Love

Brno, 7. Nebe

21.00 - warm up DJ
22.00 - Cuba6
23.30 - Martin Hloch
00.30 - Michael C
02.00 - Duncan Grey
03.00 - Danny Bright
04.00 - Tommy Maag
05.30 - konec

18.6. 2010

Infighting

Olomouc, 15 Minut

20.00 - Michael Scuberman
22.30 - Wolscha
00.00 - Orbith
01.30 - Jerry
03.00 - Michael Scuberman

2nd
20.00 - Dybezz + Raw
22.00 - Hausaggregat
00.00 - Dybezz + Raw
02.00 - Hausaggregat

18.6. 2010

Soul Gate

Brno, Perpetuum

20.00 - Moonrise
21.00 - Phil Albedo + Deepress
22.30 - Stepan Bruck + Vyrys
00.00 - Sunny Lax
01.30 - Mike Koglin
03.00 - Mase + Jonathan Van Reed
04.30 - B2B Battle Royale

18.6. 2010

Summer Evolution

Karviná, Insomnia

21.00 - Kmín
22.30 - Adam Noway
00.00 - Nuff
01.30 - Wayne
03.00 - Scrow + Michael See

18.6. 2010

We Call It Minimal 2

Ostrava, Fabric

22.00 - Van Vega
00.30 - Robiq
02.00 - Orbith
04.00 - Danny May
06.00 - konec

19.6. 2010

Electronic

Studénka, Eden

21.00 - George Crusher
22.30 - Danny Bright
00.00 - Michael C
02.00 - Wayne
04.00 - Bravas

19.6. 2010

JZD Promotion Night

Slavičín, Áčko

21.00 - Styrax
23.00 - Siki
00.30 - Rusty Fox
02.00 - Martini

19.6. 2010

Mary & Juan

Česká Třebová, Modrý Trpaslík

20.00 - seminář Aleše Blehy
21.30 - Aleš Bleha
23.30 - nEwmi (live)
00.30 - 2Takt (Luckie + Petr Eo)

19.6. 2010

Star Bridge

Bratislava, PKO

20.00 - Milan Lieskovsky
21.30 - Robert Burian
23.00 - Sied Van Riel
01.00 - Ferry Corsten
04.00 - Aly & Fila
06.00 - konec

19.6. 2010

Switch

Litomyšl, Heaven Music Club

21.00 - Casey
24.00 - Lecram
02.00 - Looky
04.00 - Marty Fish

19.6. 2010

Vibrátor!

Praha, Roxy

22.00 - Baf!
23.30 - Double J
00.15 - Smack One
01.00 - Zinc
03.00 - Tvyks
04.30 - Matoa
05.30 - konec

19.6. 2010

Warm up Wake up

Brno, Perpetuum

21.30 - Vk Studio
23.00 - Patrick + Markee
00.30 - Josef Sedloň
02.30 - Alkyone
04.00 - Vk Studio

2nd
21.00 - Groove Bitches
22.30 - Nika 77
00.00 - Kepy + Iary D
02.00 - UPgrade

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně