Pull and Bear - Young and Free

Zcela jistě vám nemusím tuto značku oblečení představovat jako úplně neznámou. Pokud je vám od 15 do 30 let, určitě o ní už něco víte, slyšeli jste o ní, viděli jste prodejnu nebo snad možná i něco vlastníte. Podívejte se ale na tento brand blíže a zjistíte, že toho máte mnohem více společného, než si myslíte.

15.6. 2010 06:20:50 | móda | Julia

Určitě znáte..

Máte rádi Berschku a Zara?  Pokud je vaše odpověď kladná, pak zcela jistě budete mít stejně rádi také Pull and Bear, patří totiž do stejné rodiny a mají také společné „příjmení“ -  Inditex. Všichni pocházejí ze Španělska a už se více než deset let rozrůstají po celém světě. Svého mladšího sourozence si společnost Iditex pořídila v roce 1991 a pokřtila ho na Pull and Bear.

Značka vznikla na základě toho, že trh pociťoval nedostatek ležérního, volného a streetstyle oblečení. Založením P&B se tedy toto místo zaplnilo a stalo se nepostradatelným nejdříve v rodném Španělsku a pak i v dalších 27 zemích světa. Čím je tedy P&B tak originální? Hodně kombinuje styly - a na to, jak se zdá, zákazník slyší moooc dobře. Navíc, což také není poznámka k zahození, P&B má hodně dostupné ceny a to za kvalitní designérské oblečení. Džíny zde pořídíte za zhruba 1.000 Kč a na výběr máte ze spousty střihů  - jak klasické, moderní skinny, dnes hodně populární „haremské“ nebo boy style. Firma Inditex je navíc schopná dodat i do nejvzdálenějších prodejních míst na světě svoji novou kolekci do několika pracovních dnů.

Léto 2010

Například v nové kolekci P&B Jaro / Léto 2010 najdete styl, který je ovlivněn country, kýčovitou romantikou, hudební branží posledních let, a nebudou chybět ani technické vymoženosti. Zkrátka tento brand ví, po čem jeho cílová skupina touží. P&B je obchod s 50/50 pánskými a dámskými odděleními a v obou nechybí jak oblečení, tak módní doplňky nebo parfémy. Nálada a tón kolekcí P&B není křiklavý a spíše se nese v neutrálních barvách, šmrnc kterým dodávají právě výše zmíněné accessories (pásky, šátky, náramky boty nebo kabelky).

P&B je nejlepším nástrojem k uspokojení hladové a kreativní mládeže dnešních velkoměst, s jejich oblečením si vždy zachováte svůj osobní styl, a o to přece jde, hm?

REKLAMAREKLAMA