Obchůdek LoveMusic: Fashion is Art, Art is Fashion

Brňáci jistě vědí, o čem je zde řeč, těm přespolním srdce zaplane hned po přečtení tohoto článku. Představte si, že vejdete do obchodu a po pár chvílích zjistíte, že byste si s sebou nejraději odnesli všechno, co zde vidíte. Vše je originální, vtipné, je to přesně to, co hledáte a bez čeho se už dál nemůžete obejít. Není to žádné hledání jehly v kupce sena, ale právě naopak - to pravé ořechové je všude, kam pohlédnete a je toho pořád víc a víc, jak procházíte jeden regál za druhým.

9.6. 2010 06:16:52 | móda | Cattie

Na scéně je Mistr

Tenhle obchod se nesnaží zaujmout své zákazníky žádným tuctovým materiálem, na který  narazíte na každém rohu. Významným prvkem nabídky jsou trička, placky a náušnice Cattychic vyráběné pod vlastním labelem LoveMusic. Narazíte tu na tvorbu mladých návrhářů, na známé i méně povědomé značky, na vše, co je nějak spojeno s hudbou a hlavně na příjemnou obsluhu, Katku a Banána :) Pro tyhle dva je zákazník bohem a budou se vám snažit vyjít maximálně vstříc, a to jak přímo v brněnském kamenném obchodě v Pekařské ulici, tak v e-shopu.

Takže i když budete shánět něco, co zrovna nemají v nabídce, určitě se jich na to zeptejte, oni udělají všechno pro vaši spokojenost. A ještě taková třešnička na dortu pro ty, kteří zavítají do obchůdku osobně - výtvarník Václav Maléř vzal vzhled obchodu do svých šikovných rukou a vaše oko tak pookřeje už při vstupu. Vymalováno je sladce růžovou, to aby byl jasně patrný kontrast s ostnatými dráty na stropě a bombami, které vrhá poloobnažená žena; kromě té jsou na zdech ještě další kresby, které stojí za to vidět.

Vezmu si tohle a pak ještě tamto

Jsem si jistá, že při nákupu neskončíte u jedné položky, stejně jako jsem u ní neskončila já. V košíku jsem nakonec měla několik náušnic, kšiltovku, tkaničky do bot a dokonce pár triček. Prostě jsem neodolala. Mají tam např. paranoidní trička s motivem Facefuck is Watching You, která reagují na současný fenomén Facebook. Brzy se můžeme těšit na antitelevizní tričko Kill your TV before it kills you.

Nedávno jsme psali o Zvrhlém vkusu, a i ten v obchodě LoveMusic najdete, protože na kolekci těchto triček Katka a Banán spolupracovali s MgA. Vendulou Chalánkovou. To je další výjimečný prvek tohoto obchodu - nepotkáte tu jen zákazníky, ale třeba i hudební kapely, které se sem přijdou poradit o tom, jak se pojmenovat, nebo mladé české výtvarníky, kteří diskutují o nových potiscích na trička nebo placky.

Kde všude se dá LoveMusic potkat?

Kromě kamenného obchodu v Brně můžete nakupovat i v e-shopu lovemusic.cz. Obchůdek samozřejmě najdete také na facebooku. Katka s Banánem, zástupci a představitelé obchodu jakožto platformy s nezávislou módou jezdí po mnoha českých festivalech, takže letos je určitě potkáte kromě jiných i na Sonisphere, Open Air Festival, Praděda Fest nebo Reggae Ethnic Session.

A také  nebudou chybět ani na prvním ročníku trhu s nezávislou módou Factory Fashion Market, protože oni tento subkulturní festival pořádají. Probíhat bude ve dnech 10-12. června v brněnské Zbrojovce.

Linky:

PARTYINFO

Burning Beats

10.06.2010 - 12.06.2010 Fabrika Zbrojovka, Brno
DJs: Emotional Spy, Knueppel aus dem Sack, Difis, Fedor, Chunk Foo Fighters, Sabiani, Electronic Bitches, SaKuVra, Pervers Revers, Lus3, Akimbo, Narcotic Fields, Climatizado, Kofe-in, Table, dMIT.RY, Felix!, Bassick, Voodooyoudo?, Fake May, Attitudes!, Tokamak, Electric Fret, Moduretik, Hoestia, Depressive Disorder, Wwera Latex, Acustic Terrorist, Plastodont, Rest In Haste, Jungling Jay, The Jesus Shining, Darya Dorfer, Cuffia, Electrica Lady, Helmut, Yarah, Madwet, X-morph, Vje, Blulajta, Rippa, Mushka, Pier, Hr.nec, Gaba, DJ Presston vs Tajobachtalo, Goro White Dog, Darkside, Okno do ulice, Ticho De Beige, Piča z Hoven, burningboy.
Cena: dobrovolné
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně