"Kundička kolem krku" aneb Minimon

Dvě mladé designérky z Brna, které jsou odvážné a nebojí se provokovat svými vtipnými výtvory. To je Minimon, značka, u které už jen symbol v názvu mluví sám za sebe. Je to totiž kosočverec s čárkou uprostřed.

7.6. 2010 06:15:18 | móda | Iska

Vtipná provokace

Pokud vám nechybí smysl pro humor a nebojíte se odvázat, pak jsou tu právě pro vás špeky od Minimonu. Ale pozor, nošení většiny těchto kousků je lepší si nechat na volný čas, protože některé z nich by spousta nadřízených, a nejspíš i kolegů, těžko rozdýchávala. Přece jenom „kosočtvercová sluníčka“ (opravdu nevím, jak jinak to slušně napsat :-)) v uších nebo nápis „kunda“ vyřezaný z plexiskla visící kolem krku není úplně standartním doplňkem, se kterým se denně běžně setkáváte.

Nevaž se, odvaž se

Ozdobit se těmito „skvosty“ se ale můžou i ti méně odvázaní, protože v nabídce Minimonu najdete i méně pobuřující ozdůbky, třeba náušnice s postavičkou tanečnice nebo panenky, plastového motýlka nebo obroučky brýlí na řetízku. Na své si zde přijdou i milovníci zvířátek, kteří si na sebe můžou pověsit třeba čůrajícího pejska, vyprazdňující se kočku nebo mrtvého jelena. Většina kousků je vyrobena z barevného plexiskla a nově jsou v nabídce taky šperky vyřezané ze dřeva. Sortiment tvoří náušnice, řetízky, prstýnky, knoflíčky a různé přívěšky, které si můžete dát na cokoliv jen chcete.

Ale není to tak úplně jen o špercích, Minimon vám totiž stylově obleče i notebook do ručně vyráběných koženkových obalů. Některé modely září divokými barvami, jiné jsou naopak v odstínu tlumené hnědé, ale mají na sobě o to divočejší vzory.

Sprostý holky

Tuto epesní značku má na svědomí duo brněnských výtvarnic Moniky Lysé a Petry Cihlářové. Obě výtvarnice ještě studují,  Monika se věnuje studiu Intermédií na fakultě výtvarných umění  a Petra se vzdělává na filosofické fakultě v oboru Sdružená uměnovědná studia. Samy ke své tvorbě hlásají, že „Minimon šperky plní u člověka funkci sexuální signalizace na vizuální úrovni, což je pro kvalitní výběr partnera zcela nezbytné!!!“. Vlastně s Minimonem krom stylové ozdoby máte šanci najít i ideální protějšek ;-).

Nabídku Minimonu najdete v nově otevřeném obchodě v Brně na ulici Pekařská. Tady si vedle minimoňáckých šperků můžete pořídit i cool oblečení v levném stylu.

Okořeňte si své modely ;-).

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně