DaDiva aneb do říše divů v teplákách

DaDivalogie je věda zabývající se nově objeveným životem, jenž se vyvinul z posmrkaných kapesníků, žvýkaček a dvoukorun zanechaných delší dobu v neprostupné atmosféře hlubokých kapes, DaDiváci ožívají a s nimi značka jménem DaDiva.

1.6. 2010 06:12:35 | móda | Irca

DaDiva crew

DaDiva crew je zlínská  parta čtyř nadšených umělců, kteří chtějí vybudovat značku, za kterou se budou lidé na ulicích otáčet. Michal, Bára, Markéta a Klára se ptají, jestli lze přeskočit underground, chtějí být velcí, ale nestát se nudnými. Na své si tak přijdou převážně ti, kteří si chtějí obléknout něco pohodlného, když přijdou domů, ale zároveň taky pěkného, aby v tom mohli kdykoliv vyběhnout naproti do kavárny, hospůdky nebo obchodu.

Ma-so svořitel

Kolekci mikin a tureckých tepláků navrhla výhradně pro DaDivu designérka ma-so, známá také jako Markéta Šohajová. Ve své atraktivní edici nabízí dámské mikiny především v odstínech modré, které se vyznačují střihem „ala“ jedna bublina čili jednou kruhovou kapsou. Tepláky s tureckým sedem jsou v několika barevných provedeních a jsou opravdu „vychytané“. Ke každému výrobku je uveden krátký návod na použití a varování před osídlením DaDivákem.

Floutek DaDivák

DaDivák neboli brož z pozlaceného plastu, která i přesto, že se řídí heslem „Koupí DaDiváka nikomu nepomůžete!“,  může udělat radost všem, kteří se vyžívají v neobvyklých až absurdních kombinacích a motivech.  Protože je každý kousek originál, chtějí mít autoři svědectví o jeho dalších cestách a podvratných činnostech. Máte tedy možnost podělit se s nimi o DaDivákově osudu.

Slogan aneb DaDiva dělá člověka

Večer DaDiva, ráno DaDiva, DaDiva skoč do pole, Krása s tebou, go DaDiva go... Vzkazuje DaDiva světu a dodává „Milujte naše věci a buďte k nim něžní, mají koneckonců jenom vás“.

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně