Velká voda: Selector festival mění místo

Polský Selector festival, který se letos bude konat již po druhé a své místo měl na krakowskich Błoniach, což je park kousek od centra byl nucen změnit své místo konání.

25.5. 2010 13:49:50 | informace | Pstruh

Jako i u nás i v Polsku řádí povodně a vzhledem k počtu srážek a stavu místa konání festivalu se pořadatelé rozhodli festival přestěhovat do Muzea Letectva, což je také v Krakově. Toto místo je však na druhé straně Krakova, ale pořadatelé se to rozhodli vykompenzovat tuto změnu bezplatnou dopravou na festival. Pro některé co si hledali ubytování v blízkosti festivalu, je to možná trochu čára přes rozpočet, ale snad to ve finále ničemu vadit nebude.

Důležité je, že v programu se nic nemění, a na festivalu vystoupí například Faithless, Calvin Harris, Booka Shade, Audio Bullys, Bloody Beetroots, Delphic, Boys Noize, Thievery Corporation, Friendly Fires a několik dalších interpretů na dvou scénách.

Linky:

PARTYINFO

Selector Festival

04.06.2010 - 05.06.2010 , Krakow
Live: Faithless, Calvin Harris, Thievery Corporation, Boys Noize, Friendly Fires, Metronomy, Delphic, Booka Shade, Uffie, Bloody Beetroots Dc 77, Audio Bullys, Hellow Dog, AXMusique, Pol_On, Stendek, Kukabara Soundsystem, Hush Hush Pony and Pandoid etc.
Cena: 135 (1 den) / 200 Zł
REKLAMAREKLAMA