Sweet666design: Ďábelskou nití prošitou k dekadenci života

Číslo šelmy s atributem sedmi rohů a deseti hlav ve své módní značce se nebála použít česká návrhářka Dana Hapalová už v roce 2003. Na tomto místě strach z tak pekelného čísla opravdu mít nemusíte, poněvadž Sweet666design se představuje jako oblékání s fantazií, stylem, extravagancí, se svůdností, tajemností a romantikou, skandálem, bez konvenčních limitů. Celkově sweet!

18.5. 2010 06:46:55 | móda | mimmy_

Značka se zabývá  tvorbou zakázkového fashion designu pro ženy a muže a je schopná navrhnout i firemní oblečení  jak se říká, ušít přímo na tělo.  Také u ní zcela jistě naleznete jednotlivé modely, doplňky a limitované série módy. A co je unikátní, pořádá módní přehlídky.

Sweetshop

Sortiment je opravdu rozličný, stejně jako nápaditost autorky samé. Její košile, trička, topy, korzety, šaty, sukénky. Mikiny, bundy, kabáty, kalhoty, prádlo budou obdivovat a milovat nejen Ti, co si originální kousky pořídí, ale i lidé, kteří vás v nich uvidí. Dokonce i nastávající maminky si přijdou na své. Specialitkou shopu je možnost, stát se VIPsweet666. V podobě věrnostní karty, dárkového poukazu nebo zasílání novinek na váš e-mail.

Kolekce Second life 2009/2010

stručný popis jednotlivých oděvních součástí: výraznými prvky jsou: vrstvení, jemné detaily, propracované střihy, mírná asymetrie, vázaní a zavinovací modely, kvalitní materiály v kolekci najdete sukénky, trička, svetříky, kabáty, kalhoty, šaty a také zajímavé doplňky jako jsou např.  návleky na ruce

materiály: satén, hedvábí, bavlna/elastan, tyl, šifon, vlna, mohér

barevnice: základní barvy - černá, slonová kost, fialová, červená

Sweet móda ve Vídni

Dana Hapalová představila svou kolekci na mezinárodním veletrhu módy, šperků a doplňků ve Vídni. Modepalast, který se letos konal už posedmé, je považován za jednu z nejdůležitějších evropských událostí a příležitostí pro mladé začínající designéry.  Návštěvníci tu zase měli jedinečnou možnost osobního setkání s módními návrháři a jejich aktuálními kolekcemi.  Modepalast se konal v rakouském Muzeu současného umění ve Vídni od pátku 23.  do neděle 25.  dubna. V minulosti svoje úspěchy slavila na  Design veletrhy Modepalast, Vídeň 2007 a 2009, Modezone, Linz 2007 a 2008

Pro dobrou věc

Sweet666design podporuje obecně prospěšnou společnost Rozmarýna, která poskytuje ohroženým dětem a mladým lidem takovou podporu, která jim pomůže dosáhnout subjektivně dobré kvality samostatného života a nezávislosti na sociálních službách.

Takto vznikli kousky rozmarýnové kolekce a  zisky z prodeje modelu jsou věnované Rozmarýně.

Vybrané zboží je k dostání nejen na webových stránkách, ale i v kamenných obchodech v Praze a v Českém Krumlově.

Linky:

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně