Mrkni se na line upy pro 19. týden

Narozeniny slaví hned dva slavné kluby: Fabric a Studio 54. Tak vybírej!
Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

14.5. 2010 06:25:07 | line upy | rave

14.5. 2010

10. Narozeniny Klubu

Ostrava, Fabric

21.00 - No Money aka C-Phone
22.30 - Brooklyn
00.00 - B-Complex
01.30 - Future Bound
03.00 - Drumsound
04.30 - This...
06.00 - konec

2nd
21.00 - Umba
22.30 - 23.00 Elvis
23.30 - Forbidden Society
01.00 - Audio
02.30 - No Money aka Limitedd
03.30 - Computer Artist
04.30 - Dry-Rot
06.00 - konec

3rd
22.00 - Yadel + Flu + Forma + Junkett
04.00 - konec

14.5. 2010

9. Narozeniny Studia 54

Praha, Studio 54

23.00 - Migell
00.00 - Thonic
01.00 - Marshall
02.00 - Faith
03.00 - Ronny
04.00 - Béda
05.00 - Paco
06.00 - Tommy Rogers + Peet
07.00 - Loutka
08.00 - Enrico
09.00 - Pietros
10.00 - Adlet
11.00 - Smoke
12.00 - Yan Dark
13.00 - Richie
14.00 - Peet Walk
15.00 - VeeKay
16.00 - Subgate
17.00 - Raffael de la Rue
18.00 - Marty Fish
19.00 - Béda

14.5. 2010

Beautiful Things Russian Edition

Bratislava, Dopler

22.00 - Pico + Fester
00.00 - Moonbeam
02.00 - Dash Berlin
04.00 - Bobina

14.5. 2010

Colorful House

Praha, Chapeau Rouge

22.00 - Dan Cooley
01.30 - Madman
03.30 - Deff
05.30 - konec

14.5. 2010

Drumstation

Praha, Cross

21.00 - Babe LN
22.30 - Beast 67
00.00 - Lockee
02.00 - Katcha
04.00 – Freakox

14.5. 2010

Equalizer

Karviná, Baron

20.00 - ping pong
22.00 - Dealer
23.00 - Skart
24.00 - MaSo
01.00 - Cybernetixx
02.00 - Zhaq
03.00 - Struna
04.00 - konec

14.5. 2010

Hi-Fi Live!

Valašské Klobouky, Kravín

20.30 - Juris
22.00 - Ian Fuzzy
23.30 - Jerry + Orbith
02.30 - Martini
03.30 - konec

14.5. 2010

House Explosion

Ostrava, Bar...vy

22.00 - nFix
00.30 - Duncan Grey
03.00 - Danny Bright

14.5. 2010

Partymix Night vol. 5

Valtice, Kinopolis

19:30 - Illuzionist Crew (Maztah + Opia + Chocolatic)
23.30 - Indy & Wich + LA4
00.30 - Wich
01.30 - Aka
05.00 - konec

14.5. 2010

Shuk`n`denc

Brno, Perpetuum

21.00 - Electronic Bitches
22.30 - Romano Porni
23.30 - Union Runners
23.45 - To žluté co máte na kalhotkách + VJs Multistructure
00.30 - Hausaagregat
02.30 - Electronic Bitches

14.5. 2010

Steam

Praha, Radost FX

22.00 - Snoofy
00.00 - Pete Walk
02.30 - Yan Dark
03.30 - Yan Dark + Marty Fish
05.00 - Marty Fish
06.00 - konec

14.5. 2010

Vendeta

Brno, Fléda

20.30 - AkakotlyK
22.30 - Basement Freaks
00.00 - Lion Dee
01.30 - Romitronic
02.45 - Spool

bar
20.30 - Parabot
22.00 - Side9000
23.30 - Ghonzales
01.00 - Klait
02.30 - Marcco

15.5. 2010

10. Narozeniny Klubu

Ostrava, Fabric

20.00 - Ringo
21.00 - Nesquik
22.30 - Martin Gredner
00.00 - Rank 1
02.00 - Ronski Speed
04.00 - Robert Burian
05.30 - Michael C
07.00 - Lumx
08.00 - Dejff

2nd
20.30 - Denysa
22.30 - Roman Hyde
00.30 - Orbith
02.00 - Mario Ranieri
04.30 - Ekg
06.00 - Robiq
07.30 - konec

3rd
22.00 - Naoki Uda
23.00 - Danny May + Tommy
01.00 - Vanvega
02.00 - Salvic
03.00 - Danny Bright
04.00 - Bambus Lukhino
05.00 - Peter Key
06.00 - konec

15.5. 2010

3 Sezóny v Pekle

Praha, Pekelnej Bar

22.00 - K.I.F.L.I + Carrasco
23.00 - Zero
00.30 - Mark Evill
01.30 - Adlet
02.30 - K.I.F.L.I
03.30 - Carrasco
04.30 - Finidi
05.30 - konec

15.5. 2010

Alles Gute

Praha, Alien

21.00 - Milan Kroutil
22.00 - Awacs
00.00 - Tráva
02.00 - Milan Kroutil
03.00 - Monotype
05.00 - Alles Gute Team

15.5. 2010

Bush

Praha, Roxy

22.00 - Ghozales + Babe LN
01.00 - High Contrast
03.00 - Danoo

15.5. 2010

Grand College Fiesta vol. 6

Brno, 7. Nebe

21.00 - Ivo Hilszek
23.00 - Duncan Grey
00.30 - Michael Scuberman
02.00 - Leo Lycra

15.5. 2010

Musikfarben

Brno, Café Sklenick

22.00 - Mike H
01.00 - Steffen Bennemann
05.00 - Click Joe

15.5. 2010

Orange Buddies II

Praha, Orange

20.00 - Zeeman
23.00 - KubeeCzech

15.5. 2010

Planet Euphoria X4

Most, Paladium

20.00 - Wicked Dream
21.30 - Quickie
23.00 - Joshek + Elektromafia
01.00 - Yan Dark
02.30 - Ryuk Shinigami
04.00 - Clasher

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně