Laboratoř nápadů - Plazmalab!

V tomto názvu rozhodně nehledejte elektronické vymoženosti plazmových televizí, jejich popis či jakékoliv spojení s tímto vynálezem obecně. Zde se jedná o laboratoř, která vyrábí tak trochu jiné odvětví futuristických podob obyčejných věcí.

10.5. 2010 06:47:16 | móda | Julia

Laboratoř nápadů - Plazmalab!

 Dobře, záhadnosti stačí :-). Jedná se o moderní stylovou a úspěšnou značku, která proslula svojí kreativitou - PlazmaLab.

Tajemství úspěchu PlazmaLab spočívá mimo jiné také v tom, že spojuje mladé designerské mozky z různých zemí světa, což pomáhá značce se rozvíjet v mnoha odlišných směrech. Podívejte se kupříkladu na tyto věcičky z jejich eshopu. Některá připomínají pohádkové prostředí Alenky v říši divů, jiné se zase přiklánějí ke street artu, třetí se ani nedají zařadit do určité kategorie, nakolik jsou originální.Všechny jsou ale dovedené k naprosté dokonalosti svými zajímavými detaily, jaké určitě nenajdete v “mainstreemových” prodejnách oblečení :-).

Nějaké novinky?

Ano! Dobrou zprávou pro příznivce a objevovatelé této značky je to, že v Praze otevírají kamenný obchod a to ve 2. patře undergroundového klubu Cross v Plynární ulici a tím tedy rozšiřuji své kyber prostory do stěn reálného světa. Pokud budete trpěliví, dočkáte se také prezentace nových designu triček, mikin, pro holky také šatů. Ani vymýšlení kreativních doplňků není pro Plazmalab cizí, a proto si tam přijde na své snad každý!

Pozor, vyletí ptáček!

Navíc team kreativních designerů si řekl, že do své lukrativní práce chce zapojit také pár smrtelníků z našich řad a tak i vy teď máte šanci navrhnout své vlastní triko, s jakýmikoliv výmysly vaši fantazie! A pokud se vám to povede hodně dobře, budete na tom moct i vydělat:-).Více o soutěži a podmínkách najdete na stránkách www.plazmalab.cz.

Hodně štěstí!

REKLAMAREKLAMA