A co takhle trochu toho Zvrhlého vkusu?

Ne, nebojte, nemusí vám být 18, abyste mohli číst dál. Stačí mít smysl pro humor, krapet nadhledu a nebýt konzerva. Dokáže vás rozesmát medvídek s kalhotkami na hlavě a provinilým výrazem? Pak čtěte dál..

3.5. 2010 07:02:14 | móda | Cattie

Holčičky s akné, zajíčci bez oušek

Postavičky, které nesou značku Zvrhlý vkus, jsou nositeli existencionálních dramat. Jinými slovy řečeno - ať už je postavička nášivkou, hračkou, motivem na tričku nebo náušnicí, má obličej plný akné, hlavu zasněženou lupy, zvířátka jsou bez zubů a oušek a jsou také velmi často po úrazu a celá od krve. Že to je podivné? Ne. Je to přímo zvrhlé!

Je libo Ibalgin nebo jinou náušnici?

Myslím, že hlavně my ženy jsme věrnými uživatelkami růžových pilulek tišících jakoukoliv bolest. Vendula Chalánková, autorka těchto extravagantních věciček, neváhala a vyrobila Ibalginové náušnice. Je to velmi zajímavý doplněk a když je nejhůř, i jako vyloupnuté nejsou špatné :). U mě jednoznačně vedou a už je mám v košíku. K dostání ale nejsou jen pilulky. Vendula nabízí také plastové náušnice pomalované akrylovou barvou. Na výběr je např. motiv oloupaného banánu Chiquita nebo plátky vodního melounu.

Až za hranice (zvrhlosti)!

Vendula je absolventkou Fakulty výtvarných umění v Brně. Její tvorba je zastoupena v Národní galerii v Praze. Tyto výrobky najdete také v obchodech, a to od Brna přes Prahu a Berlín až po Amsterdam. Určitě se tam podívejte i na přívěsek na klíče v podobě volského oka, je to celkem vtipný nápad. A pokud jde o trička s jedinečnými Zvrhlými motivy, je určitě příjemná skutečnost, že jsou vyrobeny ze 100% bavlny. Já si vybrala nemocnou pandu, je ale jenom na vás, pro kterou zvrhlost se rozhodnete vy..

Linky:

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně