Mrkni se na line upy pro 16. týden

V Praze Sperm a a na jungle akcích obvyklí podezřelí: John B a LTJ Bukem. Tak vybírej!
Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

23.4. 2010 09:00:52 | line upy | rave

23.4. 2010

Break4Beats

Brno, Fléda

21.00 - Mystique
22.30 - Babe LN
00.00 - LTJ Bukem + MC Conrad
02.00 - Deadly Viperz (Akira + Anakin)
04.00 - Sayko

23.4. 2010

Bush

Praha, Roxy

22.00 - Lixx + Clive
23.30 - IM Cyber
01.00 - Marky + MC Stamina
03.00 - Lixx & Clive
05.30 - konec

23.4. 2010

De Luxe House Party

Pardubice, Bar Rio

21.00 - Casey
22.30 - Přímotop 29
00.00 - Liana
01.00 - Anríl

23.4. 2010

Drumstation

Praha, Cross

21.00 - Beast 67
22.30 - Dram Jacqua Live Drum Machine
00.00 - Thrasher
02.00 - Forbidden Society
04.00 - Smario

23.4. 2010

Etalon

Ostrava, Bar...vy

21.00 - Danny Bright
23.00 - Piri
00.00 - Lazy&Doctor
02.30 - Piri
04.00 - Danny Bright

23.4. 2010

Green up

České Budějovice, KD Vltava

21.00 - Z-Aires
22.00 - Brock + Dirty Boy
23.30 - Kloc
00.30 - John B
02.00 - Hanzall
03.15 - Clipper + Sergi
04.30 - Konec

23.4. 2010

Groove Dan & Friends

Tábor, Milenium

21.00 - Jean Luc
23.30 - Groove Dan
01.00 - Chris Sadler
03.00 - Future
05.00 - konec

23.4. 2010

Jungle-Tek Madness

Praha, Storm

20.00 - Medis
22.00 - Rolník
23.30 - Majkl
01.00 - Mersi
02.30 - Sherpa
04.30 - all DJs b2b

23.4. 2010

Monobox

Plzeň, Neurotech

21.00 - Irlbec
23.00 - Elektrabel (live)
00.00 - Kaisersoze
02.00 - Reznyk
03.30 - Skillz Brothaz

23.4. 2010

Pulse Stimulation

Moravské Budějovice, Ponorka

21.00 - Matimur
22.30 - Patrik Prelovksy aka DJ Trick
00.00 - Wexter
01.30 - Eddy Roar
03.00 - Linshi
04.30 - konec

23.4. 2010

Run in the Dark

Krnov, Silesia

20.00 - Piko + Bassin + MC Pes
22.15 - MC Cagi (beat box)
22.30 - Bifidus Aktif
00.00 - C.Phone aka No Money
01.30 - X.Morph
03.00 - konec

23.4. 2010

Sonenger

Brno, Perpetuum

21.00 - Merflinger
23.00 - Cruz
00.30 - Pavel Krejdl
02.00 - Luccasone
03.30 - Merfliger + Luccasone

23.4. 2010 - 25.4. 2010

Sperm 2010

Praha, MeetFactory

pátek
20.15 - Orlacs Hands (Floex + Líba)
22.00 - SPAM - Karel Gott Prager (Vladimír 518 + Ondřej Anděra + David Vrbík)
23.45 - Cristian Vogel

Divadelní sál
20.00 - All Tomorrow's Parties
21.30 - Vincent Moon: The Takeaway Shows
23.15 - Nerdcore For Life
0.45 - Azyl Festival Showcase

sobota
21.00 - Data
22.30 - Future Sound of Petržalka
23.30 - Dan Deacon
01.00 - Pantha du Prince
02.15 - Jacob Korn
03.30 - Stratasoul

Divadelní sál
21.00 - Forma
22.45 - Robot Koch
00.15 - Boxcutter
01.45 - Owntempo Showcase (ANS + Side 9000 + Subject Lost)

neděle
20.15 - Josiah Wolf
21.00 - High Places
22.30 - Why?

Divadelní sál
17.00 - Cristian Vogel: Master Class
18.00 - Michal Cáb: Hranice Pure Data

23.4. 2010

Techno Wars no. 6

Kuřim, Escape

21.00 - Luke Mander
22.30 - Sat!ne
00.00 - Dazy
01.30 - Wolf
03.00 - ?

23.4. 2010

Zasuň a Tanči!

Brno, Mersey

21.00 - Electronic Bitches
23.00 - Romano Porni
00.00 - Popper-C (live)
01.00 - Tvyks
02.30 - Trick
03.30 - Funk Halen
04.30 - Electronic Bitches

24.4. 2010

Bassdome Behind the Mask vol. 2

Vranovice, F Club

21.00 - MaBo
22.00 - Fuck
23.00 - CZE.snack
00.00 - Moonrise
01.00 - Dr.Folli
02.00 - Speedcrusher (live)
02.30 - Gabber.cz Team
03.30 - Etes

24.4. 2010

Climax

Praha, Roxy

22.00 - Kangoora
00.00 - Chris Sadler
02.30 - Martin Streed
04.30 - Worm
05.30 - konec

24.4. 2010

Expectation

Praha, Reston

21.00 - David Justian
23.00 - Subgate
00.30 - Kay Wilder
02.30 - Progressive Brothers (MCB + Sunafera)

24.4. 2010

Glitch by Step

Brno, Reisy

20.00 - Mateyka
21.00 - Darjeel
22.00 - Chi-Chi
23.30 - Dewey Db
01.00 - Falujah
02.30 - Wodnyah

24.4. 2010

Heavy Cookies vol. 2

Brno, [mju:z]

21.00 - Heavy Hev + Kukiz
00.30 - Shadow D
02.00 - Kukiz + Heavy Hev

24.4. 2010

Sonne Edition 9

Topolná, Bůrovce

20.00 - Wayne
21.30 - Mildee
23.00 - Hydrophonic
00.30 - Peppelino
02.30 - Karloss
03.30 - Phil Albedo
05.00 - Czida
06.00 - konec

2nd
21.00 - Luis
22.30 - Milan Somora
00.00 - George S aka Modulus
02.00 - Radan Just aka Decolective
03.30 - VK Studio & Kepy
05.00 - konec

24.4. 2010

Trance Touch 4

Ostrava, U Josefa

20.00 - PlayMasterz
22.00 - Nexx
23.30 - Hind
01.30 - PussyLickers
03.00 - George Crusher
04.30 - Frank J
06.00 - konec

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně