Mrkni se na line upy pro 15. týden

I tentokrát je tu několik zajímavých klubovek: v Brně Elektra, v Ostravě Moor Music, v Praze koncert Recoil. Tak vybírej!
Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

16.4. 2010 08:14:44 | line upy | rave

16.4. 2010

Electronic Detroit

Klobouky u Brna, Detroit

21.00 - Blast
22.30 - Beksy
00.00 - Hydrophonic
01.30 - Mr. Thunder
03:00 - Nekvak

16.4. 2010

Elektra

Brno, Fléda

22.00 - Kellys
23.30 - Tráva
01.00 - Andrew Technique
03.00 - Orbith

bar
21.00 - Cuffia
22.30 - HungryHungryModels
00.00 - dMIT.RY
01.30 - HungryHungryModels
03.00 - Cuffia
04.30 - dMIT.RY

16.4. 2010

Frisbee Live!

Ostrava, Bar...vy

21.00 - Bambus Lukhino
23.00 - La Funk
01.00 - Béla En
03.00 - Naoki Uda
05.00 - Bambus Lukhino + La Funk

16.4. 2010

Gat Electra Party

Znojmo, GoGo

21.00 - Marc Eleanor
23.00 - Vk Studio
01.00 - Lucasch
02.30 - Kepy + Iary D
04.00 - Matimur
05.30 - Gat Electra Team

16.4. 2010

Hi-Fi on Tour

Studénka, Eden

21.00 - Bravas
22.30 - Danny Bright
00.00 - Jerry
02.00 - Wayne
04.00 - David Wave

16.4. 2010

Human Traffix

Praha, Roxy

22.00 - Rescue
01.00 - Loutka
03.00 - Yannick
05.30 - konec

16.4. 2010

In da Mix

Jilemnice, Továrna

20.00 - Mr. Z.X. vs. Reiki
22.00 - Katcha
23.00 - Trancegate (live)
00.00 - LayDee Jane
01.00 - IM Cyber
02.00 - Okan
03.00 - Tactical
04.00 - Josh

16.4. 2010

Metaxa Club Night

Uničov, Metaxa

21.00 - Milan V
01.00 - Stepan Bruck
03.00 - Deivis
05.00 - konec

16.4. 2010

Smoke Essence 46

Ostrava, Cafe de la Ostrava

20.00 - Tomi + Yoshi
23.00 - Heaton
01.00 - Piri

16.4. 2010

Sound Machine vol. 1

Vsetín, Bunkr

22.00 - W@Mi
23.00 - B.Unq!
00.30 - Reaky
02.30 - Legend Bee + Salath
04.30 - Smoke

16.4. 2010

Viagra 003 Golden Edition

Vyškov, Absolut

21.00 - Taureen aka Van Drift
22.15 - Naabish
23.15 - Luis
00.30 - LaDiDa
02.30 - Peter Pea
03.45 - Ronnie
05.00 - konec

16.4. 2010

Zodiac Aries

Praha, Martinický Palác

20.00 - D.Brother
21.00 - Tokatko + Ufi da Man
22.00 - Ketan
23.00 - Marty Fish
00.00 - Ian Dark
01.00 - Code 69
02.00 - goLPe
03.00 - Ravic
04.00 - MD-Phono
05.00 - Badjoker

17.4. 2010

Flow

Praha, Roxy

22.00 - Roman Rai + Fatty M
01.00 - Sebastien Leger
03.00 - Roman Rai + Fatty M
05.30 - konec

17.4. 2010

HardTechno-Provincie 3

Brno, Favál

20.30 - Kesz
22.00 - Ank
23.00 - goLPe + DestroyER
00.30 - Svetec + Sepromatiq
02.00 - Hogar + Lenzy
03.15 - Jason Little
05.00 - Schanzz + Warphil

techno
21.00 - Skais
22.00 - Scarpo
23.30 - MilanK
01.00 - Chuckin
02.30 - Krttek
03.30 - Amigo
04.30 - Bazs
06.00 - konec

17.4. 2010

Moor Music

Ostrava, Fabric

21.30 - Ringo
23.00 - Martin Gredner
00.30 - Andy Moor
02.30 - Mat Zo
04.30 - Voy-Tech
06.30 - konec

2nd
23.00 - Tom S
01.30 - Voy-Tech
04.00 - konec

17.4. 2010

Recoil

Praha, KC Vltavská

20.00 - otevření
21.00 - Monika Načeva + Michal Pavlíček
22.00 - Recoil
23.40 - Lakeside X
00.30 - Art in motion - HR Giger Revealed
01.00 - DJs
04.00 - konec

17.4. 2010

Soundpulse III.

České Budějovice, K2

21.00 - Blu3B3rry
22.30 - B.UNQ!
00.00 - Ganez The Terrible
01.30 - Muttaggen
03.00 - Michele Gianni

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně