Proklatě originální trička? Jedině Design by Humans!

Fantazii se meze nekladou - Design by Humans.Jedna z mála značek, kde najdete opravdovou originalitu. A to především proto, že za návrhy výrobků nestojí tým stálých tvůrců, ale navrhují a hodnotí je přímo sami zákazníci! Sami se můžete zapojit...

14.4. 2010 07:21:24 | móda | Iska

Boj na uměleckém poli

DBH je celosvětové utkání,  nejedná se ovšem o boj na zatravněném hřišti nebo tenisovém kurtu,  ale jde o soutěž o nejlepší design triček. Kde jinde než na internetu. Den co den se na jejich stránkách objeví nabídka nových nápadů jak od naprosto neznámých lidí,  tak třeba i od začínajících módních tvůrců. Zveřejněné návrhy potom běžní spotřebitelé hodnotí a volí ten nejlepší návrh, který se může stát tričkem dne,  týdne nebo dokonce i měsíce. Nejlépe ohodnocené návrhy jsou vždy k dispozici k okamžitému odběru. Titulem „tričko měsíce“ se může chlubit jeden ze čtyř „návrhářů“,  jejichž výtvor byl oceněn jako tričko týdne. Tito čtyři talentovaní lidé soupeří mezi sebou,  samozřejmě formou hlasů od odběratelů,   a výherce má šanci vyhrát až 3500$! Což je opravdu dobrá motivace zkusit to,  nemyslíte?

Kvalitní originalita

Design by Humans vzniklo roku 2007 v kalifornském Irvinu,  kde má dodnes hlavní sídlo. Klíčové postavy stojící za touto zajímavou značkou jsou prezident společnosti Jamey Draper a spoluzakladatelé Matt Gutierrez a Jason Gutierrez. Design by Humans na své výrobky používá zásadně kvalitní 100% bavlnu,  která je zpracovávána tak,  aby byla extra hebká. Střih triček i způsob šití jsou vytvořeny speciálně pouze pro jejich produkty. Vedle široké škály motivů si můžete vybírat také z dvaceti základních barev trička a velikostí od S až po 2XL,  pro dospělé i děti.

Když už jsme u dětí,  je důležité zmínit se i o plánované spolupráci DBH a několika charitativních organizací,  která má začít v letošním roce. Takže snad brzy nákupem na těchto stránkách potěšíte nejen sebe...

Kam na ně?

DBH přišlo i s nabídkou „hudební kolekce“ na které spolupracovalo několik zvučných jmen ze světové hudební scény,  například Li“l Wayne,  Kings of Leon nebo Kiss.

Tyto a další jedinečné kousky si můžete pořídit v oficiálním e-shopu. Z českých internetových obchodů se dají některá trička sehnat na www.ravefashion.cz.

Linky:

REKLAMAREKLAMA