Citadela s Paulem van Dykem: Tak jak bylo?

Nemá cenu napínat, snad až na detaily, panovala u nás s akcí spokojenost. Snad je to příslib do budoucna :-).

5.4. 2010 09:06:58 | ankety & názory | rave

Holy Jay: Paul je navždy génius! Tečka.
Na otázku: "Co tu zrovna ty děláš?" jsem trochu uštěpačně odpovídal: "Přijel jsem si zavzpomínat na dětství." To ale nebylo spravedlivé. Paul je génius. Víme to všichni. Vím to i já. Navždy to tak bude a celé jeho vystoupení jsem si (opět) neskutečně užil. Ať už dával Nothing But You, Let Go, For An Angel nebo sjednocující, berlínský opus We Are One. Mimochodem, zdálo se mi to, nebo Paul opravdu poznal, že nehraje v Praze, ale v Brně. A cítíte stále ten ostrý rozdíl?

Předseda: Áno! To je ono!
Na minulé akci v BVV mi nejvíc vadilo nevhodné rozmístění nábytku společně s nefér cenami na barech, které naprosto neodpovídaly kvalitě nápojů. Po Citadele s Paul van Dykem bude snad s tímto nešvarem konec. Rozmístění barů, tribun, stánků a dalšího nábytku včetně stage bylo opravdu perfektně vyladěné. Kvalita nápojů byla v normě. A s poněkud vyššími cenami se nejspíš musí na těchto akcích počítat. Snad se ponese v podobném duchu i příští Apokalypsa a další party v BVV...

HilfeD: Jen tak dále!
Ve srovnání s poslední Apokalypsou bylo vše vylepšeno. Jiné umístění DJského pódia bylo jen ku prospěchu věci. Zvuk byl skvělý, jen místy trochu nahlas. Více míst k sezení opět vítám, dobrý nápad jsou tribuny. Ceny na barech byly přijatelné.

Na toalety jsem se vždy dostal bez problému. Hudba byla opravdu super: Paul zahrál skvělý set a změna line-upu mi také nevadila, Orbith a Jerry to také dobře nasypali. Akci hodnotím velice pozitivně!

Pajky: Pajky: Byl jsem mile překvapen
Páteční návštěva brněnského výstaviště pro mě byla premiérou a musím říct, že jsem byl mile překvapen. Prostor pavilonu P byl velice přehledně a účelně rozdělen.

Všude se nacházelo dostatek barů, toalet a míst k odpočinku i tanci. Pochvalu si též zaslouží výkony DJs a VJs, kteří předvedli svůj vysoký standard. Po většinu večera zněl halou zvuk nastavený na ideální míru mezi hlasitostí, hutností a čistotou. Již nyní se těším na další pokračování.

Floatman: Rád se budu vracet
Na Citadele realizační team příjemně překvapil.

Dokázal, že akce připravit umí. Vynikající zvuk snad v celém areálu, krásně udělaná stage doplněná o go goes; odpočinkové zóny a pár stánků areál zútulnily.

Já si celou párty i přes únavu poměrně užil. Pokud si akce na BVV udrží aspoň takovou úroveň, tak se na ně budu rád vracet.

Paya: Záblesk boží přítomnosti
Po dlouhé době jsem se pokusil o dvojakci, a to ne jen tak ledajakou. V sobotu se totiž uskutečnil další ročník Trance Energy a mnoho mých přátel se mi divilo, že mám v plánu ještě warm up.

Omyl. Hlavní akcí byl Paul van Dyk, holandská monstrakce pouhou afterparty. Mistr předvedl velmi kompaktní a energický výkon, při kterém navíc skvěle komunikoval s publikem. Velká spokojenost.

Lwice: Super akce
Paul van Dyk zahrál z mého pohledu jeden ze svých nejlepších setů. Výborný na tom byl fakt, že se sám u svého hraní parádně bavil. Partypeople dorazilo dostatek, zvuk byl OK, lasery nádherně barevné, ceny na baru ucházející a toalety bez front. I když nám auto stávkovalo a cesta do Brna nebyla jednoduchá, přes to všechno akce stála za to.

PARTYINFO

Citadela

02.04.2010 BVV, Brno
DJs: Paul van Dyk (Ger), Toxic Noiz (nehrál), Michael Burian, Pico, Loutka, Orbith + Jerry, Javas
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně